Skip to content

Agnieszka Kłosińska – Fotograf ślubny Warszawa

Agnieszka Kłosińska - Fotograf ślubny Warszawa

Unikalne fotografie to nie tylko pamiątka – to magicznie zachowany moment, który możesz celebrować bez końca. Pozwól sobie upamiętnić te wyjątkowe, najistotniejsze momenty Twojego życia i zamknąć je w pełnej wzruszeń, niepowtarzalnej fotografii. Opowiedz historię Waszego uczucia w trakcie sesji narzeczeńskiej, utrwal magię swojego ślubu szczególnym reportażem ślubnym i zachowaj na zawsze uroczysty moment chrztu Waszego dziecka.

Niepowtarzalny reportaż ślubny

Moją najważniejszą pasją jest asystowanie Wam w tym szczególnym dniu, uchwycenie wszelkich wzruszeń – zabawy, ekscytującego wyczekiwania, szczęścia. Ukazuję Wasze piękno, nie jedynie suknię i kwiaty, ale Wasze spojrzenia, miłość i wzruszenie. Pierwsze spojrzenie Męża na swoją żonę, łzy rodziców, rozradowanie znajomych i rodziny. Na ich bazie opowiadam jedyną w swoim rodzaju historię Waszej miłości. Fotografie ze ślubu będą niezapomnianą pamiątką, a wspaniałe kadry przeniosą Was w czasie do tej magicznej chwili, kiedy zaczynaliście wspólną drogę życia.

Niezastąpionym uzupełnieniem reportażu ślubnego jest sesja w plenerze, która pozwoli upamiętnić na zdjęciu niuanse i subtelne emocje, w ślicznej, zniewalającej scenerii. Ja – doświadczony fotograf ślubny, Warszawa – skarbnica unikalnych plenerów i Wy – piękni, szczęśliwi nowożeńcy to przepis na szczególną sesję, jakiej efekty będziecie mogli z dumą i radością podziwiać wspólnie z rodziną.

Rewelacyjna fotografia chrztu

To pierwszy, wzniosły moment w życiu Waszego dziecka – należałoby więc zatrzymać ją w pamięci na zawsze. Staram się, żeby wykonane przeze mnie fotografie oddały Wasze ciepło, miłość i bliskość. Bohaterem staje się dziecko – więc to naturalne, luźne ujęcia, które uchwycą Wasze przygotowania do ceremonii, przyjęcie sakramentu i radosną zabawę na przyjęciu. Utrwalone w kadrze codzienne subtelności, uśmiech Waszego dziecka i uciecha najbliższych staną się rewelacyjną pamiątką nie jedynie dla Was, ale i przyszłych pokoleń.

Każda historia jest odmienna, unikalna, WASZA. Ja zatrzymam ją dla Was w kadrze.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio!

Fotografia Warszawa – Agnieszka Kłosińska


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.227799418870255, Długość geograficzna: 21.02783203125

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 18.08.2020 10:02:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz