Skip to content

Biuro tłumaczeń Warszawa

Biuro tłumaczeń Warszawa

Nasz blog przeznaczyliśmy w całości zagadnieniu, jakim są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne. Jako, że sami paramy się tłumaczeniami zawodowo, przekłady przysięgłe i zwykłe nie mają dla nas żadnych tajemnic.

Podpierając się na naszym doświadczeniu w tłumaczeniach, poprzez publikację artykułów tematycznych chcemy wskazać np. jak zostać tłumaczem przysięgłym, jakie tłumaczenia wykonywane są przez poszczególne osoby, jakie dokumenty należy przełożyć do rejestracji pojazdu, kupionego poza granicami państwa, jakie tłumaczenia weselne są niezbędne, aby w urzędzie stanu cywilnego wziąć ślub z cudzoziemcem, jakie tłumaczenia pism są wymagane przy zapisach na polskie uczelnie itp. Proponujemy bezpłatne bazy tłumaczy i kancelarii tłumaczeń, powiadamiając o ich specjalnościach. Nie wszyscy tłumacze realizują tłumaczenia sądowe, lekarskie, techniczne czy tłumaczenia stron internetowych, dlatego warto, abyś wiedział, gdzie szukać takich ofert.

Prezentujemy także informacje, jak zostać tłumaczem przysięgłym, jak wygląda egzamin na tłumacza przysięgłego i jak się do niego najlepiej przygotować. Staramy się obserwować aktualne trendy w tłumaczeniach i na bieżąco publikować je dla czytelników naszego bloga


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 24.08.2021 14:40:51)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.09.2016 04:18:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz