Skip to content

Jak przetrwać zimę?

Jak przetrwać zimę?

Okres zimowy to okres, kiedy człowiek podatny jest na wpływ szkodliwych faktorów środowiskowych, m.in.: wiatr, mróz, niska wilgotność powietrza, gwałtowne zmiany temperatury, jak również spędzanie czasu w klimatyzowanych i ogrzewanych przestrzeniach. Czynniki te powodują odwodnienie skóry oraz nadszarpnięcie powłoki ochronnej, spełniającej misję zabezpieczającą. Skóra staje się podrażniona, zaczerwieniona, mało elastyczna i szorstka. W miesiącach zimowych przede wszystkim rekomendowane są procedury, które nie tylko dotleniają tkanki, ale także poprawią generalny humor.

Krótkie dni, pochmurna pogoda, niedobór promieni słonecznych, ujemne temperatury nie stroją nikogo pozytywnie. Aby czuć się bardziej pozytywnie, warto skorzystać z właściwych zabiegów. Rozkoszne procedury pomogą oderwać się od rzeczywistości i zapomnienie o beznadziejnej pogodzie. Zabiegi z użyciem podwyższonej temperatury oraz odpowiednich technik relaksacyjnych głęboko odprężą całe ciało oraz wzmocnią organizm. Wysoka temperatura redukuje ból, poprawia krążenie, wywołuje lepsze odżywienie tkanek. Efektami towarzyszącymi jest odprężenie mięśni i oddziaływanie odprężające.

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami wulkanicznymi – wyjątkowe masaże Warszawa

Masaż ten oddziałuje na organizm całościowo, budując balans umysłu i ciała. Skóra po zabiegu jest skuteczniej dotleniona, odżywiona i ukrwiona, oraz staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Specjalne kamienie wykorzystywame do zabiegu mają działanie odprężające i lecznicze. Efektywnie rozluźniają nasze mięśnie i sprzyjająco wpływają na cyrkulację krwi. Temperatura wulkanicznych kamieni rozgrzewa i okrąża cały organizm, a więc zabieg ten rekomendowany jest szczególnie w mroźne dni.

Peeling i zabieg aromaterapeutyczny na ciało.

Aromaterapia polecana jest dla osób zestresowanych, którzy żyją w największych miastach dla relaksu i harmonii ducha. Wykorzystywane olejki zapachowe wraz z rękami masażysty podczas zabiegu, przynoszą stan ukojenia, wyciszenia i błogości. Ponadto olejki funkcjonują oczyszczająco i regenerująco, tkanka jest odżywiona i nawilżona. Na zabieg składa się masaż twarzy, głowy i całego ciała oraz peeling.

Odwiedź wybrane Spa Warszawa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.09284659999999, Długość geograficzna: 21.041229899999962

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 24.02.2022 10:13:27)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 09.02.2017 18:53:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz