Skip to content

Klejenie opakowań Łódź

Klejenie opakowań Łódź

Fachowa spółka Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę internetową. Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała miano profesjonalnej i również rzetelnej firmy, zarówno wśród klientów polskich jak i również zagranicznych.

Przedsiębiorstwo Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum towarów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w dziedzinie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na różne propozycje. Pracuje na nowoczesnym parku maszynowym, który jest nieustannie rozbudowywany. Posiada własne, fachowe studio projektowe oraz DTP/CTP.

Przedsiębiorstwo Inex druk to drukarnia opakowań. Jest firmą niezwykle elastyczną i również gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W rozległej ofercie firmy jest np. profesjonalne i również szybkie drukowanie, innymi słowy perfekcyjny nakład na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest sposobność doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym i również szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na montaż ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład oferuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, oraz klejenie wszystkich zadrukowanych towarów.

Na ich stronie internetowej firmy mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również znaczny opis możliwości technologicznych tej uznanej i również rzetelnej firmy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.07.2020 19:30:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz