Skip to content

Koc pled

Koc pled

Otulający i niezwykle wygodny, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących odległych wieczorów. Wykonany jest z przytulnego i miłego w dotyku materiału. Ten koc z mikrofibry zapewni ciepło i poczucie komfortu jakiego wcześniej nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem podczas siedzenia przy stole, biurku albo pracy przy komputerze.Nowy koc nowy kolorTrzeba zmiany i odświeżania naszej przestrzeni dookoła leży w każdym z nas, dlatego warto sięgnąć po tenże sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie upragnioną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można zastosować w dwojaki sposób.

Pierwszy to dopasowanie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W tym zestawieniu będziemy pewni, iż nowy pled będzie znakomicie i harmonijnie komponował się z wnętrzem.Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie ogromna, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Niniejszy sposób polecany jest do wnętrz o jednolitych i nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy rezultat oraz nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepłaDoskonałe wzornictwo koca z mikrofibry wniesie do mieszkania współczesny styl. Zestawienie kilku grubych kocy w rozmaitych kolorach, będzie stanowiło wspaniały fantastyczny komplet. Owy ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie podczas domowych seansów albo porannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy mogli dłużej cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu albo czytania ciekawej książki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.10.2021 13:41:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz