Skip to content

Kruszywa

Kruszywa

Znana i ceniona firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz funkcjonuje niezmiennie od 1997 roku. Na stronie internetowej walentynowicz.com.pl. mogą Państwo zapoznać się z atrakcyjną propozycją tej profesjonalnej firmy. Firma posiada wytwórnie betonu, która jest skomputeryzowana i obsługiwana przez doświadczoną załogę. Oferowane towary to np. beton towarowy, zaprawy murarskie, płyty drogowe, trwały beton recepturowy, a także stabilizacje.

W sprzedaży są też mieszanki kruszyw naturalnych i łamanych, żwiry, paski, pospółki. Firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz realizuje produkcję mieszanek kruszywa łamanego, produkcję mieszanek kruszywa naturalnego, produkcję żwirów, piasku płukanego i piasku sianego. W propozycji są prace ziemne, to znaczy wykopy pod obiekty budowlane, drogi, fundamenty, rozbiórki, zasypanie wykopów fundamentowych, przygotowanie terenu pod Inwestycję, karczowanie terenów inwestycyjnych, przygotowanie dróg tymczasowych, czy przygotowanie placów składowych i manewrowych.

Ta profesjonalna spółka wykonuje roboty drogowe zarówno jako Generalny Wykonawca jak i firma podwykonawcza. Wykonuje warstwy nawierzchni z kruszyw niezwiązanych oraz związanych spoiwami przy użyciu specjalistycznych układarek i walców drogowych z dużą wydajnością i dokładnością, układa pobocza z kruszyw specjalistycznymi układarkami.

Wszystkie prace wykonywane są szybko, bardzo szybko i bezpiecznie. Oczywiście zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Co ciekawe przedsiębiorstwo proponuje również kompleksowe usługi załadunkowe i przeładunkowe wraz z transportem we wskazane miejsce. Posiada zaawansowany technologicznie sprzęt, który umożliwia sprawne i terminowe usługi na obszarze całego kraju.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.10.2019 13:29:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz