Skip to content

Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe

Żeby zajmować się czymś profesjonalnie, musimy się na tym znać. Rozumiejąc tę zależność doskonale, w procesie produkcyjnym opieramy się w znacznej mierze na naszym doświadczeniu. Produkowane przez nas krzesła bankietowe znalazły już setki odbiorców hotelarskich i gastronomicznych. Ich opinia oraz sugestie pomogły nam dopracować nasze produkty, aby spełniały oczekiwania klientów. Dużą wagę przykładamy do projektów krzeseł. Chcemy, aby wprowadzały świeżość do wnętrz, które mają wypełnić. Muszą być więc nie tylko ergonomiczne, ale również estetyczne.

Dla nas meble to nie zwykły metal, który całkiem lub mniej elegancko ubierzemy w dowolny materiał. Krzesła bankietowe to nasza pasja. Ich jakość staje się więc dla nas priorytetem. Chcemy być pewnym, że to, czym się zajmujemy, jest czymś wielkim. Dlatego też od samego początku, zwracamy szczególną uwagę na wybór materiałów, z których mają być wykonane wszystkie krzesła. W pierwszym rzędzie skupiamy się na wyborze doskonałej stali. Od grubości jej ścianki a także przekroju w dużym stopniu zależy poziom stabilności i wytrzymałości krzeseł. Doskonale wiemy przecież o tym, że od wykorzystania wysokiej klasy materiałów zależne jest bezpieczeństwo osób, które z nich skorzystają.

Czy stal to materiał elegancki? Wiele osób uważa, że największą elegancją cieszą się krzesła z drewna. W rzeczywistości jednak również stal jest materiałem, z którego można wydobyć głębię. I my umiemy zrobić to doskonale. Żeby nadać stali elegancji, wykorzystujemy w trakcie malowania metodę trójwarstwową. Czemu właśnie tą? Ponieważ nie tylko pozwala pokryć stal bez nieestetycznych grudek czy mazgajów, ale też zabezpiecza ramę na przykład przed obdrapaniem.

Dużą wagę przykładamy również do wyboru materiału, z jakiego produkowane jest siedzisko. I nie mówimy tu o tapicerce czy piance, ale drewnianej sklejce, która zagwarantuje trwałość siedziska również w sytuacji nagłego nacisku.

Precyzja przy wyborze materiałów to gwarancja solidności naszych krzeseł i przyjemności z zasiadania na nich. Rozumiejąc, czego pragną klienci, staramy się spełnić ich oczekiwania.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.355963, Długość geograficzna: 18.208889999999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 06.05.2018 22:57:29)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 19.08.2017 11:49:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz