Skip to content

wołowski

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Sołectwa Krzelów – Młoty. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje dla mieszkańców sołectwa, informacje o terminach wywozu śmieci w gminie Wińsko, ogłoszenia o zebraniach Rady Sołeckiej oraz obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące Krzelowa i Młotów. Jeśli zamieszkujesz na terenie sołectwa Krzelów – Młoty – odwiedzaj nas koniecznie.

Informacje z gminy Wińsko

Informacje z gminy Wińsko

Regionalny serwis informacyjny z gminy Wińsko. Informacje z serwisu są adresowane przede wszystkim do mieszkańców gminy i osób zainteresowanych naszą gminą ale nie tylko. Na stronie winsko.eu można znaleźć wiadomości o regionie, o wydarzeniach organizowanych przez miejscowe organizacje pozarządowe i sołectwa. Zainteresowani znajdą również wiadomości z parafii z terenu gminy oraz sąsiadujących z nami gmin i powiatów.

Wizytówki projekty

Wizytówki projekty

Serwis „Logos” to drukarnia działająca i oferująca swoje usługi przez internet. Logos to firma, która przedkłada kapitalne artykuły drukarskie. Zapewniamy niezwykle prędkie terminy realizacji zadań na druk plakatów. Nasze wydruki uzyskujemy w technologii nakładu cyfrowego. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz tanie ceny. Odwiedź nas drukarnia-logos.pl.