Skip to content

kujawsko-pomorskie

Donice na stelażu do biura i firmy

Donice na stelażu do biura i firmy

Sprzedaż internetowa-donice i aranżacja W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo donice wykonane z lekkiego i odpornego na zmienne warunki pogodowe i promieniowanie UV aluminium. Donice z ostatnio modnego cortenu, który wystawiony na działanie deszczu potrafi zaskakiwać zmieniając kolory brązu, które znakomicie komponują się z zielonymi roślinnością w ogrodzie na tarasie czy skwerze miejskim. Donice z rewelacyjnie lekkiego i odpornego laminatu poliestrowo szklanego, z którego buduje się również jachty morskie i nie tylko. Donice w szerokiej gamie kolorów i kształtów wykonane z popularnego polietylenu. Donice nowoczesne wykonane ze stali nierdzewnej inox.

Firma świadczy również usługi aranżacji określonej przestrzeni w lokalizacji wskazanej przez klienta prywatnego i instytucjonalnego. Mamy również donice które jesteśmy gotowi wykonać na zamówienie w oparciu o projekt autorski klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://strefadonic.pl/6-donice-z-wlokna-szklanego

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Grain Box agencja reklamowa, upominki reklamowe, gadżety reklamowe Poznań, słodycze reklamowe Poznań, odzież reklamowa Poznań, upominki reklamowe, artykuły reklamowe, słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, odzież reklamowa, odzież reklamowa z nadrukiem, TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS INSPIRACJĄ. Takim mottem kieruje się GRAIN BOX. Agencja reklamowa specjalizująca się w upominkach reklamowych, artykułach promocyjnych. Od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. Działamy na terenie całej europy. Zajmujemy się brandingiem. Tworzymy filmy reklamowe do TV i internetu, Eventy, koncerty a nawet tworzenie muzyki. Odzież reklamowa? Słodycze reklamowe? Czekoladki w stworzonym przez Ciebie kształcie? Wszystko to dla Ciebie zrobi GRAIN BOX. Jeśli interesuje Cię katalog online lub w wersji papierowej skontaktuj się z nami: [email protected] Zapraszamy do współpracy. www.grain-box.pl

Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Projekty mieszkań, domów i wnętrz - urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Wykonujemy usługi aranżowania projektów. Wykonujemy aranżacje pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Przeprowadzamy metamorfozy kuchni, salonów, łazienek, pokoi dziecięcych, przedpokoi. Fascynujemy się w organizacji Twojej przestrzeni życiowej tak aby mieszkało Ci sie komfortowo. Tworzymy wystrój, klimat i design każdego lokalu. Stawiamy w planowaniu na praktyczność. Urządzamy tak by Twój dom przyciągał niebanalnym wyglądem ale i był ustawny. Zamawiając u nas projekty wnętrz zrealizujesz swoje marzenia o innowacyjnych ,dobrze rozplanowanych czterech kątach. Jeżeli Twoje mieszkanie, Twój dom wymaga zmian, pilnie zamów projektowanie wnętrz, mieszkania lub domu na naszej stronie.

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Nazywam się Tomasz Wierzbicki – jestem Rzeczoznawcą majątkowym w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Zapraszam na moją wizytówkę internetową – wycenia nieruchomości Toruń

Odzież robocza i ochronna

Odzież robocza i ochronna

Podstawowym profilem działalności sklepu detalicznego Świat BHP z Bydgoszczy jest sprzedaż artykułów BHP i odzieży roboczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę w zakresie środków ochrony indywidualnej, co pozwala to nam na sprawną obsługę klienta, dzięki trafnej ocenie ryzyka zawodowego. Dzięki tym atutom, zdobywamy coraz szersze grono odbiorców naszych produktów, a są nimi przede wszyskim firmy z branż:

  • budownictwa
  • produkcji
  • przemysłu stalowego
  • przemysłu motoryzacyjnego
  • huty
  • produkcji spożywczej
  • gabinety kosmetyczne i fryzjerskie
  • ośrodki ochrony zdrowia
  • i wiele innych

Dzięki dużym magazynom jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości odzieży roboczej i ochronnej. Także sezonową odzież roboczą ocieplaną oraz obuwie. Ponadto posiadamy szeroką gamę rękawic ochronnych przeznaczonych do najróżniejszych zadań. Antyprzecięciowe, chemiczne, rękawice antystatyczne ESD oraz specjalistyczne. Obsługujemy firmy kompleksowo. Możemy dostarczyć okulary ochronne i gogle spawalnicze, hełmy budowlane a także środki PPOŻ oraz tablice i znaki informacyjne BHP.

Naszym drugim profilem działalności prócz sprzedaży artykułów BHP jest dystrybucja odzieży reklamowej oraz upominków. Posiadamy własną hafciarnię i proponujemy na zakupionej odzieży haft komputerowy z logo, co korzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Świat BHP oraz na nasz fanpage.

Odchudzanie – sprawdź

Odchudzanie - sprawdź

Czy chciałbyś zadbać o swoje samopoczucie? A czy zdajesz sobie sprawę jak ważna jest dla naszego organizmu właściwa dieta? Mniejsza z tym jakiej odpowiedzi udzieliłeś na zadane pytania, bez względu na odpowiedź musisz zapoznać się z naszą ofertą. Świadczymy rzetelne usługi dietetyczne, dzięki którym nie tylko poprawisz swoją sylwetkę lecz również albo i głównie stan zdrowia. Agnieszka Muszyńska – dietetyk z niemałym doświadczeniem opierając się na szczegółowej analizy, rozpisuje plany dietetyczne dostosowane do indywidualnych oczekiwań Pacjenta. Odchudzanie i poprawa sylwetki jeszcze nigdy nie były tak proste – sprawdź sam!

Skuteczny detektyw Bydgoszcz

Skuteczny detektyw Bydgoszcz

Detektyw działa całkiem legalnie w oparciu o przepisy o usługach detektywistycznych oraz posiada wpis do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Detektyw wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz metody działania. Priorytetem jest świadczenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej oraz poszanowania godności. Zapewniona jest tajemnica w kwestii prowadzonych spraw oraz pozyskanych dowodów. Polecamy usługi: ustalanie miejsca pobytu ludzi, miejsca zamieszkania, kontaktów osobistych, analiza stanu majętności i trybu życia osób posiadających długi. Prócz tego oferujemy: zdrady w małżeństwie, namierzenie działań na rzecz konkurencji przez pracownika przedsiębiorstwa; przygotowanie dowodów w sprawach mobbingu, pedofilii, narkomanii dzieci, łapówkarstwa. Zajmujemy się też ustalaniem metod oraz kanałów kradzieży majątku firm. Drugi aspekt działalności dotyczy dochodzenia roszczeń majątkowych w drodze porozumienia, za pomocą kontaktów telefonicznych oraz z udziałem negocjatora terenowego. windykacji wierzytelności oferujemy także weryfikację wiarygodności informacji podawanych przez dłużnika, ustalanie majątku i standardu życia ludzi chcących uniknąć regulowania długów. Pomagamy w uzyskiwaniu uznania długu ułatwiającego egzekucję komorniczą. Negocjujemy ratalną spłatę długów.

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z testem ciśnienia oka, badanie przesiewowe pod kątem jaskry. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi renomowanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy pacjent otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Atrakcyjne ceny oraz wiele promocji!

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Specjalistyczna lecznica weterynaryjna w Bydgoszczy. Gwarantujemy kompleksową opiekę weterynaryjną zwierzętom w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna oferujemy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z różnymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonywane są wszystkie niezbędne badania laboratoryjne i diagnostyczne. Specjalizują się głównie w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, stomatologii, pediatrii, ginekologii i położnictwie jak również chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. Jest to jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen jest lekiem. Wskazaniem do takiej terapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia komórek. Najczęściej są to stany ostre, gdzie natychmiastowe podanie tlenu ratuje życie lub jest bardzo ważnym składnikiem całej terapii m.in. niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność naczyniowo-sercowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Pacjent umieszczany jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej trwa od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie właściciela chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania terapii.

Systemy klimatyzacji Bydgoszcz

Systemy klimatyzacji Bydgoszcz

SANINS istnieje na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy z branży budowlanej. Na przełomie ostatnich lat przygotowaliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zaufanych inżynierów stworzyliśmy silny filar gospodarczy który może konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, ale i technologicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy usługi serwisowe. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz oraz kosztorysów budowlanych. Zakres usług: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również gwarantujemy serwis. Zespół dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, zewnętrzne sieci wodociągowe rozdzielcze, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.