Skip to content

Sicienk

Sala weselna Bydgoszcz

Sala weselna Bydgoszcz

Wyprawisz u nas przyjęcia weselne i komunijne, komunie oraz spotkania rodzinne. Dla firm z okolic Bydgoszczy , a także z całej Polski, mamy w ofercie organizację imprez firmowych, zjazdów oraz kolacji dla pracowników. Dla odwiedzających przygotowaliśmy ogród z fontanną, gdzie masz możliwość miło przeżyć imprezę. Natomiast dla maluchów mamy teren do zabawy, aby świetnie się bawiły. Sala Weselna Magnolia znajduje się w wsi Kruszyn, oddalonej o 7 km od śródmieścia Bydgoszczy, dzięki czemu jest doskonałą bazą noclegową z dala od zgiełku wielkomiejskiego, co z pewnością docenią osoby odwiedzające Bydgoszcz i okolice.

Proponujemy odwiedziny w Sali Bankietowej Magnolia w Kruszynie koło Bydgoszczy. Oferujemy wiele usług powiązanych z organizacją wesel, imprez firmowych i innych przyjęć. Organizujemy przyjęcia dla ponad 180 gości. Gwarantujemy wyżywienie oraz obsługę kelnerską. Daleko od ulicznego hałasu doświadczysz najpiękniejsze chwile Twojego życia w Sali Bankietowej Magnolia. Obecni na imprezie mają do dyspozycji miejsca parkingowe oraz zadbany ogród. Na uwagę zasługują także wygodne pokoje hotelowe dla gości weselnych.

Przez wiele lat w Sali Weselnej Bydgoszcz, wyprawiliśmy imprezy oraz bankiety dla bardzo wielu par. Zarówno z okazji zaślubin jak i rocznic ślubów. Zorganizujesz u nas dużą imprezę oraz skromną uroczystość. Zachęcamy do obejrzenie galerii zdjęć na naszej witrynie www. Bardzo praktyczny dojazd na wesela Bydgoszcz umożliwia szybki przewóz gości weselnych na Salę Bankietową. Wśród naszych serwisów doradzamy w organizacji wszystkich przyjęć okolicznościowych. Staramy się zadbać o stosowną klasę dań w naszej restauracji i przyprowadzamy owoce wyłącznie od przetestowanych dostawców. Gwarantujemy znakomitą oprawę kulinarną i realizację Twoich marzeń o niesamowitej imprezie.

Unikalne pomieszczenie sali weselnej Magnolia w Bydgoszczy wzbogaconej subtelną dekoracją zachwyca wszystkich odwiedzających, a oferowana przez nas swojska kuchnia oraz wykwalifikowana obsługa kelnerska pozwolą naszym gościom ulec niezapomnianej zabawie i doświadczyć wyjątkowy klimat Sali Bankietowej. Udostępniamy także menu świąteczne i wyjątkowe na wszystkie wydarzenia. Sala weselna Bydgoszcz znajduje się na obszarze zamkniętym z prywatnym parkingiem. Współdziałamy ze wspaniałymi zespołami muzycznymi, operatorami kamer, osobami zajmującymi się fotografią, których z możemy Państwu rekomendować.