Skip to content

Bydgoszcz

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Nazywam się Tomasz Wierzbicki – jestem Rzeczoznawcą majątkowym w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Zapraszam na moją wizytówkę internetową – wycenia nieruchomości Toruń

Odzież robocza i ochronna

Odzież robocza i ochronna

Podstawowym profilem działalności sklepu detalicznego Świat BHP z Bydgoszczy jest sprzedaż artykułów BHP i odzieży roboczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę w zakresie środków ochrony indywidualnej, co pozwala to nam na sprawną obsługę klienta, dzięki trafnej ocenie ryzyka zawodowego. Dzięki tym atutom, zdobywamy coraz szersze grono odbiorców naszych produktów, a są nimi przede wszyskim firmy z branż:

  • budownictwa
  • produkcji
  • przemysłu stalowego
  • przemysłu motoryzacyjnego
  • huty
  • produkcji spożywczej
  • gabinety kosmetyczne i fryzjerskie
  • ośrodki ochrony zdrowia
  • i wiele innych

Dzięki dużym magazynom jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości odzieży roboczej i ochronnej. Także sezonową odzież roboczą ocieplaną oraz obuwie. Ponadto posiadamy szeroką gamę rękawic ochronnych przeznaczonych do najróżniejszych zadań. Antyprzecięciowe, chemiczne, rękawice antystatyczne ESD oraz specjalistyczne. Obsługujemy firmy kompleksowo. Możemy dostarczyć okulary ochronne i gogle spawalnicze, hełmy budowlane a także środki PPOŻ oraz tablice i znaki informacyjne BHP.

Naszym drugim profilem działalności prócz sprzedaży artykułów BHP jest dystrybucja odzieży reklamowej oraz upominków. Posiadamy własną hafciarnię i proponujemy na zakupionej odzieży haft komputerowy z logo, co korzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Świat BHP oraz na nasz fanpage.

Odchudzanie – sprawdź

Odchudzanie - sprawdź

Czy chciałbyś zadbać o swoje samopoczucie? A czy zdajesz sobie sprawę jak ważna jest dla naszego organizmu właściwa dieta? Mniejsza z tym jakiej odpowiedzi udzieliłeś na zadane pytania, bez względu na odpowiedź musisz zapoznać się z naszą ofertą. Świadczymy rzetelne usługi dietetyczne, dzięki którym nie tylko poprawisz swoją sylwetkę lecz również albo i głównie stan zdrowia. Agnieszka Muszyńska – dietetyk z niemałym doświadczeniem opierając się na szczegółowej analizy, rozpisuje plany dietetyczne dostosowane do indywidualnych oczekiwań Pacjenta. Odchudzanie i poprawa sylwetki jeszcze nigdy nie były tak proste – sprawdź sam!

Skuteczny detektyw Bydgoszcz

Skuteczny detektyw Bydgoszcz

Detektyw działa całkiem legalnie w oparciu o przepisy o usługach detektywistycznych oraz posiada wpis do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Detektyw wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz metody działania. Priorytetem jest świadczenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej oraz poszanowania godności. Zapewniona jest tajemnica w kwestii prowadzonych spraw oraz pozyskanych dowodów. Polecamy usługi: ustalanie miejsca pobytu ludzi, miejsca zamieszkania, kontaktów osobistych, analiza stanu majętności i trybu życia osób posiadających długi. Prócz tego oferujemy: zdrady w małżeństwie, namierzenie działań na rzecz konkurencji przez pracownika przedsiębiorstwa; przygotowanie dowodów w sprawach mobbingu, pedofilii, narkomanii dzieci, łapówkarstwa. Zajmujemy się też ustalaniem metod oraz kanałów kradzieży majątku firm. Drugi aspekt działalności dotyczy dochodzenia roszczeń majątkowych w drodze porozumienia, za pomocą kontaktów telefonicznych oraz z udziałem negocjatora terenowego. windykacji wierzytelności oferujemy także weryfikację wiarygodności informacji podawanych przez dłużnika, ustalanie majątku i standardu życia ludzi chcących uniknąć regulowania długów. Pomagamy w uzyskiwaniu uznania długu ułatwiającego egzekucję komorniczą. Negocjujemy ratalną spłatę długów.

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z testem ciśnienia oka, badanie przesiewowe pod kątem jaskry. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi renomowanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy pacjent otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Atrakcyjne ceny oraz wiele promocji!

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Klinika wererynaryjna Bydgoszcz

Specjalistyczna lecznica weterynaryjna w Bydgoszczy. Gwarantujemy kompleksową opiekę weterynaryjną zwierzętom w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna oferujemy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z różnymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonywane są wszystkie niezbędne badania laboratoryjne i diagnostyczne. Specjalizują się głównie w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, dermatologicznych, endykrynologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, stomatologii, pediatrii, ginekologii i położnictwie jak również chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. Jest to jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen jest lekiem. Wskazaniem do takiej terapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia komórek. Najczęściej są to stany ostre, gdzie natychmiastowe podanie tlenu ratuje życie lub jest bardzo ważnym składnikiem całej terapii m.in. niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność naczyniowo-sercowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Pacjent umieszczany jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej trwa od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie właściciela chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania terapii.

Systemy klimatyzacji Bydgoszcz

Systemy klimatyzacji Bydgoszcz

SANINS istnieje na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy z branży budowlanej. Na przełomie ostatnich lat przygotowaliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zaufanych inżynierów stworzyliśmy silny filar gospodarczy który może konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, ale i technologicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy usługi serwisowe. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz oraz kosztorysów budowlanych. Zakres usług: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również gwarantujemy serwis. Zespół dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, zewnętrzne sieci wodociągowe rozdzielcze, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.

Drukarnia Blue System

Drukarnia Blue System

Marka Blue System działa w dziedzinie etykiet samoprzylepnych od ponad 10 lat. Jesteśmy nowoczesną drukarnią etykiet samoprzylepnych oraz dystrybutorem markowych drukarek do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, sięgające 2001 roku, pozwala nam wytwarzanie wyjątkowo skomplikowanych oraz wysoko przyozdobionych projektów etykiet. Ultranowoczesne maszyny oraz wyśmienicie wyszkolona kadra pracownicza daje gwarancję Państwa firmie zachowanie najwyższej jakości wyrobów. Warto także wspomnieć, że mamy znacznie ponad czternaście lat doświadczenia, drukujemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, co miesiąc obsługujemy ponad dwustu wymagających odbiorców. Zapewniamy etykiety samoprzylepne kolorowe i monochromatyczne, z nadrukiem lub bez, specjalistyczne dla wybranych działów przemysłu (elektronika, motoryzacja), o podwyższonej wytrzymałości na warunki zewnętrzne, wielowarstwowe. W ofercie znajdziecie poza tym drukarki biurkowe i przemysłowe, drukarki kart, nawijaki etykiet, czytniki kodów, skanery kodów, czytniki kart, terminale danych, oprogramowanie specjalistyczne oraz różnorodne części zamienne.

Odzież używana niesort Dortex

Odzież używana niesort Dortex

Firma zajmuje się sprowadzaniem odzieży używanej od 1999 roku. Na początku prowadzenia firmy sprowadzaliśmy towar z Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Danii, Szwecji. Obecnie importujemy ponadprzeciętnej jakości odzież z Anglii, Irlandii, którą sprzedajemy na rynku polskim oraz na rynkach na wschodzie Europy. Zbiórki znanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance oraz zbiórki szkolne Bag2School itp. są jednym z najlepszych jakościowo towarów które aktualnie cieszą się największym wzięciem. Oferujemy odzież wyłącznie niesortowaną kładąc nacisk na zadowolenie naszego klienta oraz jakość odzieży. Przez wiele lat działalności handlując na terenach naszego kraju zdobyliśmy wiarygodność oraz zaufanie ze strony nabywców. Od paru lat zasięg naszej firmy obejmuje teren całej Polski. Hurtownie odzieży – Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają do swoich placówek. Głównym naszym celem jest zadowolenie zamawiającego, co ma przekłada się w jakości oferowanej odzieży. Posiadamy program rabatowy dla systematycznych klientów, którym oferujemy atrakcyjne rabaty od cen podstawowych w zamian za systematyczne zakupy! Realizujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy oraz okolic – dojazd bezpłatny, dostarczenie towaru już na kolejny dzień. Nasze ceny podlegają indywidualnym negocjacjom.

Usługi deratyzacji

Usługi deratyzacji

Zakład oferuje tanio i sprawnie szereg usług odnośnie odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń jak również fumigacji magazynów na zboże. Jesteśmy najstarszą firmą DDD na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków dezynfekcyjnych oraz deratyzacyjnych. Dajemy gwarancję na całkowitą skuteczność oraz odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – gryzoni, os, robactwa. Tępimy szkodniki magazynowe oraz sanitarne. Wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości i posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Trujemy gryzonie w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż. Wysokość ceny wykonanych usług zależy od jakości oraz ilości zużytego preparatu. Dla stałych klientów oferujemy korzystnych promocji oraz rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż wielu różnych preparatów deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla nabywców indywidualnych. Dezynfekcja jest to postępowanie które ma na celu bardzo duże zmniejszenie ilości drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.