Skip to content

Toruń

Glassart

Glassart

Śliczne schody wraz z balustradą stanowią nie tylko część konstrukcyjną ale także dekorację niejednego wnętrza. Firma Glassart posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji składników zabudowy zrealizowanych ze szkła, naturalnego drewna oraz stali. Budulce stosowane do realizacji usługi cechują się najwyższą jakością i szczególnym, luksusowym designem. Balustrady szklane, ściany również stworzone ze szkła, czy nowoczesne schody nadają nieprzeciętny charakter wnętrzom, przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Glassart obok komponentów wnętrz znajdują się również komponenty zewnętrzne budynków, w tym zabudowa tarasu czy ogrody zimowe.

SKYEYE

SKYEYE

Indeks obszarów i budynków, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, zestawienie budowli hydrotechnicznych to tylko nieliczne przykłady przedsięwzięć, do realizacji których niezbędne jest wykorzystanie zobrazowań terenu: ortofotomapa, numeryczny model terenu czy chmura punktów to niektóre z nich. Innowacyjna technologia umożliwia pozyskanie danych do stworzenia wskazanych produktów poprzez wykorzystanie bezzałogowego samolotu zaopatrzonego w odpowiednią aparaturę optyczną. Uzyskane z nalotu informacje gwarantują precyzyjną i bieżącą prezentację obszaru.Firma Skyeye tworzy numeryczne modele powierzchni, ortofotomapy, zobrazowania 3D, które znajdują zastosowanie w wielu specjalnościach. Oferowane przez Skyeye mapy dokładnie oddają rozmiary, kształt oraz odległości, cechują się wysoką dokładnością. Pozyskiwanie danych przy użyciu dronów jest mniej kosztowne niż zastosowanie tradycyjnych rozwiązań.

Zakład pogrzebowy Toruń

Zakład pogrzebowy Toruń

Śmierć drogiej osoby to trudne doznanie, którego chcielibyśmy za wszelką cenę uniknąć. W tej tragicznej sytuacji na krewnych czy opiekunów zmarłego spada zobowiązanie poradzenia sobie ze wszelkimi formalnościami i zaaranżowania ceremonii pośmiertnej. W każdym mieście funkcjonują firmy pogrzebowe, które oferują pomoc przy planowaniu pogrzebu. Zakład pogrzebowy USKOM od wielu lat oferuje wszechstronne usługi związane nie tylko z organizacją ceremonii pogrzebowych ale także z wykonywaniem nagrobków oraz konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Torunia. Usługi pogrzebowe Toruń to między innymi porady w sprawie organizacji pogrzebów, kremacji zwłok, przechowywania, czy transportu zwłok. Zakład pogrzebowy Toruń od jakiegoś czasu oferuje klientom kolejną usługę, opiekę nad grobami.

Go-Cars – wypożyczalnia samochodów Toruń

Go-Cars - wypożyczalnia samochodów Toruń

Planujesz podróż, jedziesz na wesele, musisz załatwić coś poza miastem? Dla posiadaczy samochodów określane czynności nie są problemem, co jednak zrobić, jeśli nie posiadamy samochodu lub w istotnym momencie nasze auto odmówiło posłuszeństwa? Wynajem aut Toruń w firmie Go-Cars to prosty i bezpieczny sposób na wykorzystanie wygodnego środka przewozu. Go-Cars to wypożyczalnia samochodów zarówno osobowych, jak i busów. Jednostka oferuje pewne samochody z całkowitym wyposażeniem marek Ford czy Mitsubishi. Każdy samochód jest wyekwipowany darmowo w zestaw opon zimowych oraz dysponuje niezbędnym ubezpieczeniem. Wynajem samochodów Toruń w Go-Cars to dodatkowo prosta umowa bez ograniczenia kilometrów oraz przystępne ceny dla każdego klienta. Szczegóły na stronie www.gocars-torun.pl

Agencja reklamowa Toruń

Agencja reklamowa Toruń

Witryna internetowa 8k.com.pl jest własnością agencji reklamowej. Zajmują się tworzeniem, ulepszaniem, przekształcaniem stron. Gwarantując najwyższej jakości standard i miłą obsługę, zapewniając gromadę usatysfakcjonowanych klientów. Zarazem też na stronie można znaleźć ich dzieła z ocenami zadowolonych usługobiorców. Eksperci stosują tylko z nowych rozwiązań, przyciągając sobie tą taktyką gromadę wiernych usługobiorców. Zapraszają do współpracy nad nowatorskimi projektami. Więcej informacji mogą Państwo na witrynie internetowej przedsiębiorstwa.

Profesjonalne środki utrzymania czystości – JDS

Profesjonalne środki utrzymania czystości - JDS

Marka JDS to ceniony w branży dystrybutorem profesjonalnych środków do czyszczenia producenta JSK ECO Cleaning Solutions. Proponowane produkty wyróżniają się bardzo dużą efektywnością oraz bezpieczeństwem dla środowiska. Profesjonalne oraz ekologiczne środki czystości są przeznaczone do dezynfekowania szyb, kabin prysznicowych, urządzeń kuchennych oraz podłóg i są wykorzystane w ośrodkach wypoczynkowych, a także w innego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy.

Palety kujawsko pomorskie

Palety kujawsko pomorskie

Palety są przeważnie wykonane z drewna i posiadają schematyczne wymiary, ściśle z normami ISO. Na obszarze całej Polski jest ciąg miejsc, w których można zakupić bądź zbyć tego rodzaju asortyment. Palety kujawsko pomorskie to wysokiej jakości platformy do przenoszenia i składowania artykułów. Najlepsze palety Toruń znaleźć można w Paletorium, gdzie prowadzony jest skup oraz sprzedaż palet. Jednostka ta posiada kilka lokalizacji w całym województwie. Skup palet Toruń w Paletorium to bezpieczeństwo, wytrzymałość artykułu i pełne przekonanie, że produkty są stosowne z normami. W Paletorium można nabyć lub zbyć palety EUR różnorakiego typu oraz przemysłowe. Dodatkowe informacje dotyczące działalności Paletroium znajdują się na stronie internetowej www.paletorium.pl.

Przekładnie

Przekładnie

Sztywna kontrola jakości w celu uzyskania wysokich standardów pozycji sporządzanych według szkiców i charakterystyk Klienta oraz bogato wyposażony magazyn o całkowitej powierzchni 1500m2 to tylko niektóre atuty firmy Chiaravalli, działającej od 2006 roku w Toruniu. Firma będąca wydziałem Chiaravalli Transmissioni SpA – działającego we Włoszech producenta podzespołów mechaniki maszyn oferuje wieloraki zbiór podzespołów: koła łańcuchowe, koła pasowe, koła zębate, przekładnie silniki oraz sprzęgła. Akcesoria te są niezbędne w wielu branżach: rolniczej, spożywczej, tekstylnej, budowlanej, motoryzacyjnej czy maszynowej. Wyroby firmy Chiaravalli cechują się najwyższą jakością i cieszą się sławą wśród nabywców.

Przeguby Cardana

Przeguby Cardana

Jednostka Archimedes spółka z o.o. to poważany w branży sprzedawca części do maszyn i urządzeń przemysłowych. O jej solidności świadczyć może w szczególności fakt, że spółka nieustannie dąży do poprawy jakości usług, czego przykładem jest wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Wśród obszernej gamy towarów dostępnych w ofercie Archimedesa znaleźć można przekładnie, podzespoły maszyn wibracyjnych, napędy specjalne, falowniki, taśmy transportowe, prowadnice liniowe i wiele innych. Jednostka zapewnia profesjonalne doradztwo informacyjne i techniczne. Jeśli poszukują Państwo stabilnego partnera handlowego bez wątpienia zadowoli Państwa kooperacja ze spółką Archimedes.

Salon sprzedaży wykładzin

Salon sprzedaży wykładzin

Jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących firm zajmujących się sprzedażą oraz montażem takich produktów jak wykładziny, dywany, wykładziny pcv, wykładziny dywanowe. Naszą bogata ofertę jesteśmy w stanie zaprezentować klientom dzięki odpowiednio przygotowanej w tym celu przestrzeni handlowej. Cały nasz asortyment posiada odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Jeżeli chodzi o położenie wykładzin na wyznaczonej powierzchni to posiadamy wyspecjalizowane ekipy montażowe, które odpowiednio przygotują miejsce pod montaż aby zakupione materiały posłuży przez długie lata. Nasi stali klienci mogą liczyć na bardzo korzystne upusty cenowe wypracowane dzięki naszej współpracy z największymi spośród polskich producentów takich jak Tarkett, Burmatex, Gamrat, Forbo. Nasze wykładziny stosowane są w szpitalach, zakładach pracy, prywatnych gabinetach lekarskich.