Skip to content

Pabianice

Drzwi wejściowe Łódź – vrata.pl

Drzwi wejściowe Łódź - vrata.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem Vrata, która zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi. W naszej ofercie znajdą państwo:

– drzwi wewnętrzne

– drzwi zewnętrzne z montażem

– drzwi do bloków

– dodatki do drzwi (okucia, klamki drzwiowe, zamki do drzwi)

Mamy drzwi gładkie w wersji standardowej i drzwi tłoczone. Posiadamy również dużo wzorów do drzwi w standardowej wersji, wszystkie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Co więcej jest możliwość opracowania i wyprodukowania indywidualnego wzoru.

W naszej firmie pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dostosowujemy montaż drzwi do twoich potrzeb.

Chcą państwo bliżej poznać naszą ofertę? Wystarczy zadzwonić i umówić się na demonstrację, nasz reprezentant przyjedzie do państwa z katalogami przykładowych drzwi i odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasze salony sprzedaży znajdują się w Pabianicach i Bydgoszczy.

Eko-naczynia z otrębów pszennych Eko-Sim

Eko-naczynia z otrębów pszennych Eko-Sim

Od początku swej działalności firma EKO-SIM zajmuje się sprzedażą artykułów dla domu i ogrodu. Są to w większości produkty ekologiczne. Oferuje niezwykle bogaty asortyment naczyń, sztućców (z otrębów, trzciny, kukurydzy) oraz innych artykułów jednorazowego użytku jak kubki, miski, miseczki, dekoracje drinków. W ofercie sklepu znajdziecie również rozmaite materiały dekoracyjne typu: sznurki, wstążki, bibuły, kartony, styropian i wiele innych. Ponadto w sprzedaży posiadamy kosmetyki naturalne, żywność ekologiczną, zabawki ekologiczne, a także jesteśmy dystrybutorem atestowanej odzieży ochronnej i roboczej, obuwia, rękawic oraz innych artykułów BHP. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą EKO-SIM.