Skip to content

Nowa Sól

Restauracja Oaza Nowa Sól

Restauracja Oaza Nowa Sól

Najlepsze jedzenie w Nowej Soli tylko w pizzerii Oaza. Darmowy dowóz jedzenia do domu we wskazane miejsce. Używamy tylko świeżych produktów do gotowania wyjątkowych obiadów z kuchni polskiej i włoskiej. Posiadamy klimatyzowane sale, które pomieszczą 100 klientów oraz ogródek letni kiedy na dworze zrobi się cieplej. Organizujemy wesela i śluby, pierwsze komunie, przyjęcia urodzinowe i imprezy okolicznościowe, a także spotkania firmowe. Polecamy naszą specjalność zakładu pizzę Oaza, oferujemy również wybór własnych dodatków. Do każdej pizzy na dowóz dodajemy sosy gratis. Nasza restauracja mieści się w mieście Nowa Sól, przy ulicy Kościuszki i posiada duży parking.

Figury ogrodowe

Figury ogrodowe

Firma Rosłon obchodzi 20-lecie swojego zakładu. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu utrzymała się tak długi czas na polskim, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Główną domeną działalności biznesu są natomiast figury dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w niemal każdym ogrodzie w Polsce i chociażby w Niemczech. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla największych światowych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon w mieście Nowa Sól.

Likwidujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza dziedzina to opieka informatyczna.

Jeżeli Twój komputer pracuje niestabilnie, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy routery.

Modernizujemy i ulepszamy sprzęt komputerowy. Chcesz by Twój leciwy komputer zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

przywracamy usunięte pliki podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak stworzyć kopię bezpieczeństwa dokumentów w internecie gdzie będziesz miał do nich stały dostęp.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o stałą opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, poprawimy pracę systemów, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne kursy z obsługi komputerów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w prosty sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw internetu.

– możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich specjalistów IT. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką – obiecujemy je poznać. Garść porad znajdziesz na naszej stronie www.