Skip to content

Mogilany

Catering Kraków Katowice | Profesjonalny catering

Catering Kraków Katowice | Profesjonalny catering

Jurek Catering – Catering Kraków Katowice | Zajmujemy się cateringiem na konferencjach, organizacją imprez, pikników, przerw kawowych, bankietów firmowych. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu szeroko pojętych usług cateringowych. Poza w/w organizujemy: kongresy, konferencje, sympozja, pikniki, imprezy integracyjne, jak również uroczystości rodzinne od kilkunastu do kilku tysięcy osób na terenie Krakowa, Katowic oraz całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do bezpośredniego kontaktu.

Wróżby

Wróżby

Jak zawsze, tak i obecnie wybrani mieszkańcy ziemi marzą o tym, żeby wiedzieć co czeka ich w przyszłości. To co będzie jest dla nas dużą niewiadomą, i toteż budziły ciekawość sposoby przepowiadania przyszłości. Wróżka z Krakowa z tej witryny para się wszelkimi sposobami dywinacyjnymi, astrologią, numerologią i tarotem. Jej wróżby na ogół są sprawdzalne i dzięki temu więc ufność jakim darzą ją korzystający z jej porad. Obecnie można spróbować jej usług też przez mailowo. Obecnie, w czasach rozwiniętej techniki, też osoby wróżące korzystają z urządzeń, jakie oferuje nam industrialna technologia, a więc z komputera i telefonu. Wróżenie przez telefon są tak prawdziwe jak wróżby bezpośrednio.

Zakładanie ogrodów Kraków

Zakładanie ogrodów Kraków

Spółka Sungarden od kilku lat zajmuje się wycinką drzew (wycinką alpinistyczną i z wysięgnika), urządzaniem parków i świadczeniem usług ogrodniczych w Krakowie. Zatrudniamysię również adaptacją, serwisem, utrzymaniem i zakładaniem ogrodów w Krakowie i okolicznych rejonach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić z Państwem pełną inwestycję od koncepcji, przez plan, aż po zupełną aranżację. Staramy się, aby tworzone przez nas parki wyglądały naturalnie, tak bardzo jak to tylko możliwe. Posiadamy bogate doświadczenia w planowaniu a także aranżowaniu wody w skwerze m.in. jako stawiki, oczkawodne, wodospady. W okresie zimowym nie zapominamy o naszych klienta i oferujemy odśnieżanie podjazdów, parkingów a także daszków.

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon

Teraz audiencja u astrologa może być przeprowadzona przy pomocy rozmowy telefonicznej. Ma to plusy i minusy.Dobre strony, bo można sobie obrać obojętnie jaką tarocistkę z obojętnie jakiej części kraju bez konieczności dojścia do niej, tracenia czasu na dojazdy, bez oczekiwania na termin audiencji i najczęściej wychodzi to mniej kosztownie niż spotkanie. Minusy, bo mamy mniej czasu na rozmowę, nie możemy popatrzeć wróżce w oczy i nie znamy wróżki, z którą gawędzimy, a wróżka nie zawsze przez telefon jest w stanie wybadać, czego tak naprawdę potrzebujemy. Bowiem w wielu przypadkach zdarza się, iż rozmawiając z wróżką nie zadajemy tego najważniejszego zagadnienia, w wielu przypadkach właśnie za mniej ważnymi pytaniami kryje się to najważniejsze pytanie i na pewno podczas spotkania osobistego u wróżki prościej tę prawdę odnaleźć.

Pokazujemy serwis wróżki Katarzyny Wolny-Sobieckiej, z którą można umówić się tak na coś takiego jak wróżba przez telefon, jak i na spotkanie osobiste. Można liczyć na postawienie Tarota, można zamówić osobisty horoskop astrologiczny lub numerologiczny.

Galeria z patchworkami

Galeria z patchworkami

Patchwork stał się obecnie mocno na czasie. W necie da się znaleźć mnóstwo

blogów artystów patchworków, dużo galerii internetowych, w jakich wystawiają artyści wyrabiający patchworki, a także dużo

blogów dedykowanych technologii patchworku. Metoda ta pochodzi z okresu kryzysu w Anglii, gdy panie domu nie mając do szycia nowych materiałów musiały szyć z tego co było, zatem używanych rzeczy, z jakich kawałki miały jeszcze całkiem stabilną fakturę. Owe kawałki przycinano na mniejsze elementy, które można było łączyć w duże tkaniny. Dzięki temu wytwarzano narzuty lub inne niezbędne przedmioty pożyteczne. Ta nazwa pochodzi od patch, czyli łata.

Teraz praktykuje się tę technologię do robienia nadwyczaj

niezwykłych, urokliwych wyrobów ozdobnych. Robi się w ten sposób pledy, ozdobne poduszki, lecz także najrozmaitsze

ubrania, obicia krzeseł czy sof, rękawice do kuchni oraz wszystko, co tylko wyobraźnia artysty jest w stanie wymyśleć.

Pamala – sklep z rękodziełem

Pamala - sklep z rękodziełem

Rękodzieło artystyczne to w obecnej dobie wyjątkowo poszukiwana kategoria sztuki. Mnóstwo ludzi odnalazło w tej dyscyplinie sposób na życie, ale też sposób na dochody. Wynaleziono ogromną ilość technologii, które w ciągu lat były popularne, wynaleziono nowe techniki. Mnóstwo ludzi tworzy w obecnej dobie tkaniny artystyczne, tworzy ręcznie biżuterię, zdobi talerze w oryginalny sposób.

Przedstawiana galeria rękodzieła Pamala nie zawodzi oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów i proponuje ogromną ilość twórców hand made. Wpośród nich możecie odnaleźć narzuty patchworkowe, wyroby wyprodukowane hand made, wyroby wytworzone metodą decoupage, ramki zdobione, miniatury olejne. Rękodzieło artystyczne jest naszym wyzwaniem.

Patchwork to technika tworzenia przedmiotów większych z mniejszych cząstek tkanin, którą stworzyły kobiety w czasach kryzysu w Anglii. Dzisiaj patchwork jest środkiem wyrazu artystów, metodą na wyrażenie uczuć, zajęciem ogromnej ilości ludzi, a także metodą na produkowanie przedmiotów naprawdę wspaniałych i drogich.

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jako najlepsza na małopolskim krakowskim rynku firma usługowo- cateringowa Jurek-Catering podjeła się zaproponować swoje usługi w świeżej filii i oferować wszystkim postulującym naszej pomocy swoje składy , w których nazbieraliśmy wyposażenie (talerze, kielichy, sztućce, obrusy, szkło, stoliki, krzesła jak również wyposażenie gastronomiczny tj. podgrzewacze, tace, termoporty, garnki, półmiski, perkolatory) konieczny do przygotowania nawet największych party. Swój wyposażenie będziemy w stanie wysłać nawet w najodleglejszy zakątek państwa i potrafią posiadać Pan/Pani pewność, że dojdzie na czas i nieuszkodzony nienaruszony . Zapraszamy do przedłożenia się z naszą stroną.

Nasza propozycja:

– wypożyczalnia gastronomiczna

– wypożyczalnia naczyń

– wypożyczalnia zastawy stołowej

– wypożyczalnia stołów

– wypożyczalnia krzeseł

– wypożyczalnia kielichów

– wypożyczalnia obrusów

– wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

– wypożyczalnia porcelany