Skip to content

Limanowa

Wytwórnia lodów Koral

Wytwórnia lodów Koral

Każdy internauta próbuje czasem sprawiać sobie miłe atrakcje. Jedną z bardziej atrakcyjnych znanych mi atrakcji jest konsumpcja słodkich deserów, wśród nich znaczną sławą cieszą się lody. I konkretnie w tej chwili mamy ochotę namówić Cię do przejrzenia witryny www wytwórni lodów Koral, która to od dużej ilości już lat frapuje się produkcją najlepszych polskich lodów.

Produkty robione przez markę Bracia Koral od konkurencji odróżniają się świetnym smakiem, który jest efektem tego, że robi się je przy pomocy przekazywanych z pokolenia na pokoloenie i sprawdzonych przepisów.

Gdy więc szukasz informacji w temacie twórcy pysznych lodów, które są nie tylko pyszne, lecz także bez sztucznych ulepszaczy, to prędko zapoznaj się z niniejszą witryną i z pokazanymi tam lodami. Z całą pewnością wyjątkowo Ci wyroby te przypadną do gustu!

Siłownie Zewnętrzne

Siłownie Zewnętrzne

Siłownie plenerowe proponowane poprzez firmę Stameco to niezawodne urządzenia spełniające najbardziej wymagające normy bezpieczeństwa. Gwarancją bezpieczeństwa produkowanego i instalowanego przez naszą firmę sprzętu są uzyskane przez nasze urządzenia certyfikaty. Nasze siłownie zewnętrzne są wytwarzane na obszarze Polski, w zakładzie zaopatrzonym w wysokiej jakości maszyny produkcyjne. Nowoczesna linia montażowa umożliwia częste poszerzanie oferty o nowe produkty oraz dostosowanie ich do osobistych potrzeb odbiorców. Warto podkreślić, iż tworzenie siłowni plenerowych może być dofinansowywane ze środków UE a my jako profesjonalna firma także pomagamy spółdzielniom mieszkaniowym w pozyskaniu środków na realizację takiego projektu.

Garaże blaszane

Garaże blaszane

Wykonujemy zamówienia na specjalne nieszablonowe garaże blaszane indywidualnych rozmiarów dopasowanych do zapotrzebowań nawet w najwyższym stopniu wymagającego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż standardowy garaż blaszany nie koniecznie jest idealnym wyjściem, czasem konieczne są oryginalne pomysły. Dlatego dbając o zadowolenie zamawiającego jesteśmy w stanie zaprojektować blaszak wedle wszelkich wskazówek. Każdy z nich może zawierać dodatkowe elementy takie jak chociażby otwór pod okno, dodatkowe drzwi wejściowe, automat do bramy uchylnej.

Żeby poznać wycenę garażu o nietypowych wymiarach, należy do nas zadzwonić – udzielimy wszystkich istotnych informacji oraz wskażemy, na co powinno się zwrócić uwagę.

W sprzedaży mamy również standardowe garaże blaszane jak też kilkustanowiskowe, które posiadają zastosowanie tam, gdzie panuje nieduża przestrzeń parkingowa. Oferowane typy garaży oraz ich ceny publikujemy na stronie internetowej, na której wyczytają Państwo również wiele przydatnych informacji odnośnie zasad ewentualnej współpracy z nami.