Skip to content

Kęty

Rehabilitacja dzieci Kęty

Rehabilitacja dzieci Kęty

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR” w Kętach utworzyliśmy z myślą o niemowlętach i dzieciach, młodych rodzicach oraz o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na odnowienie sił, relaks dla ciała i duszy w zgodzie z naturą.

Wysoki poziom naszych usług rehabilitacyjnych gwarantuje zespół doświadczonych i wysoko wyszkolonych rehabilitantów w dziedzinie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez uzyskane szkolenia u najlepszych profesjonalistów nasi rehabilitanci mają narzędzia, za sprawą których świadczą usługi w kompleksowy i profesjonalny sposób współpracować z Państwem i Państwa dziećmi.

Oferujemy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz młodzieży. Tok terapii dostosowujemy indywidualnie do każdego dziecka. Pozwala to zdobyć doskonałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem dążymy do tego, aby przez właściwą stymulację rehabilitacja kojarzyła się dziecku z miłą zabawą, radością i odkrywaniem własnych możliwości.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych Klientów do skorzystania z usług gabinetu masażu. Zapewniamy czas błogiego relaksu i głębokiego odprężenia, za sprawą doświadczenia i profesjonalnym i komfortowym warunkom, w jakich realizujemy zabiegi. Odpowiednio dopasowana muzyka sprawia, że prościej oderwać się od zgiełku codzienności, a świece i aromaty pobudzą wszystkie zmysły wprawiając w odpowiedni nastrój. Masaż jest najlepszą formą relaksu dla Waszego ciała.

Podczas zajęć w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR dowiesz się jakie zmiany odbywają się w Twoim organizmie, jak rozpoznać objawy porodu, jak urodzić bezpiecznie oraz świadomie kontrolować organizm. Nasza szkoła rodzenia zadba o to, że poznasz profesjonalistów. Poznasz tajemnice prawidłowego karmienia, przewijania oraz kąpieli twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to zajęcia skierowane dla wszystkich dzieci z wadami kręgosłupa, wadami klatki piersiowej, kolan, stóp. Specjalistyczna terapia, zagwarantuje, aby Państwa dzieci rosły jak najlepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, zapraszamy Klientów z pobliskich miast takich jak Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.