Skip to content

wadowicki

Albumy na wizytówki

Albumy na wizytówki

Kiedy prowadzisz firmę, ale nie tylko, dostajesz wiele wizytówek. Czasem je wyrzucasz, bo wydaje Ci sie, że na pewno nie będą Ci potrzebne. Innym razem, chciałbyś je zachować, ale w końcu je gubisz, bo nie masz na nie przeznaczonego odpowiedniego miejsca. Dlatego właśnie powinieneś mieć albumy na wizytówki Zachowasz w nim wszystkie najpotrzebniejsze kontakty, dzięki czemu będziesz mógł do nich powrócić w każdej chwili. Jest to bardzo dobra metoda na zachowanie porządku oraz oszczędność czasu, a czas cenimy przecież wszyscy.

Ortodonta – Calvdent

Ortodonta - Calvdent

CALVDENT jest jedną z nowoczesnych klinik ortodontycznych w Kalwarii Zebrzydowskiej i w woj. małopolskim, specjalizując się w niwelowaniu wad zgryzu (ortodoncji) oraz próchnicy, ubytków zębowych, kanałów zębowych. Własnym pacjentom dostarczamy wysoki standard usług ortodontycznych i dentystycznych z użyciem nowoczesnych na ziemii technik i technik leczenia. Oferta Calvdent usług dentystycznych i ortodontycznych, jest mierzona zarówno do najmłodszych, młodzieży oraz osób dorosłych, jak i osób jeszcze starszych. Zapraszamy!

FELIKS – przetwórstwo warzyw, sałatki warzywne, ogórki konserwowe

FELIKS – przetwórstwo warzyw, sałatki warzywne, ogórki konserwowe

FELIKS jest firmą zajmującą się przetwórstwem od 1982 roku. Produkcja pierw skierowana była na lokalny rynek na Górnym Śląsku, a wraz z rozwojem przedsiębiorstwo rozpoczęło zaopatrywać w swoje towary nie tylko na rynek krajowy, ale także rynki w takich krajach jak: Holandia, Wielka Brytania jak i wiele innych. Nasze najpopularniejsze produkty to: sałatki warzywne, sosy, sterylizaty (np.Grzyby, kukurydza kukurydza, itd.). Najważniejsze produkty Feliks to: Sałatka ogórkowa, sałatka bałkańska, sałatka Paulinka,czerwona kapustka, buraczki, sałatka meksykańska w sosie polskim. Przetwórnia owocowo-warzywna Feliks to szanownana przetwórnia warzyw i owoców. Czynnikami decydującymi o smaku naszych produktów to czysty ekologicznie Beskid Sądecki, korzystanie z własnych źródeł krystalicznie czystej górskiej wody oraz stosowanie procedur EU Friendly. Warzywa i owoce, które stosujemy są w idealnym momencie dojrzewania – wszystkie niedojrzałe są usuwane na etapie selekcji. Zastosowane surowce pochodzą tylko od renomowanych krajowych i europejskich dostawców. Nasze przetwory warzywne, sałatki warzywne, sałatki obiadowe oprócz dobrej posiadają godną uwagi cenę, którą można umiejscowić w przedziale średnich i niskich cen. Feliks to najlepszej jakości sałatki warzywne, ogórki kiszone, kapusta czerwona i przeciery na rynku.

Zespół zapłonowy kotła kondensacyjnego

Zespół zapłonowy kotła kondensacyjnego

Kotły gazowe (podobnie jak kolektory słoneczne) zabezpieczone są przed nadciśnieniem i zbyt wysoką temperaturą. W kotłach gazowch dokonywane jest to przez parę układów. Zasadnicze z nich to: ręcznie obsługiwany zawór odcinający (kurek gazu) usytuowany przed palnikiem, reduktor ciśnienia (do zachowania stałego ciśnienia gazu), czujnik płomienia, czujnik ciśnienia gazu.Obecnie w kotłach gazowych małej mocy używa się głównie całkowicie automatyczne palniki gazowe z zapłonem wysokonapięciowym lub transformatorem zapłonowym, elektrodami zapłonowymi i elektrodą jonizacyjną jako czujnikiem płomienia. Bliskie usytuowanie tej elektrody w sąsiedztwu palnika sprawia negatywny wpływ temp. na jej stan i trwałość – drut żaroodporny często ulega zabrudzeniu, pokrywa się rdzą. Toteż podczas przeglądu kotła przeprowadzanego przez serwis vaillant kraków, powinno się zwrócić specjalną uwagę na stan tego elementu. W przeciwnym wypadku awaria zaskoczy nas podczas sezonu grzewczego.

Zaproszenia weselne

Zaproszenia weselne

Zaproszenia są Ogromnie ważnym składnikiem każdego wesela. Zaproszenie na ślub musi być bezbłędnie przygotowane i musi odzwierciedlać kompletną uroczystość. By wyłonić najlepsze zaproszenie powinno się udać się do ekskluzywnych firm w całości obsługujących wesela. Taką firmą na sto procent jest Jumika – W naszym sklepie zdecydujesz się na zaproszenia ślubne najlepsze w swoim rodzaju. Twoi goście poczują się wyjątkowo. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu ekspresowo dochowasz dokładnie tego zamówienia lub zadzwonisz do nas w celu zrealizowania indywidualnego projektu. Przy wielkich zakupach dajemy wysokie promocje. U nas zakupisz dodatki na zabawę ślubną po atrakcyjnych cenach w kraju. Oferujemy także ramki czy zastawy ślubne