Skip to content

legionowski

Noclegi w Legionowie k. Warszawy

Noclegi w Legionowie k. Warszawy

Rekomendowanym miejscem z szansą przenocowania w Legionowie jest hotel pracowniczy Pod Wieżyczkami.Blisko środka miasta, do dyspozycji gości oferowane są pokoje pracownicze 2,3,4 i 5 osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w schludną łazienkę, natomiast kuchnia znajduje się do dyspozycji wszystkich zakwaterowanych osób.Oprócz tego osoby, które odwiedzają Legionowo na kilka dni, mogą zostawić pojazd na parkingu pod nadzorem kamer. Im dłuższy czas przebywania gości w placówce, tym oferta staje się korzystniejsza. Pokoje pracownicze to doskonałe miejsce dla ludzi poszukujących niedrogiego noclegu na dłuższy okres.

Psychiatra Legionowo, Warszawa, Psychoterapeuta, Psycholog

Psychiatra Legionowo, Warszawa, Psychoterapeuta, Psycholog

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki.

Oferujemy: konsultacje i porady psychiatrów, psychologów, seksuologów, psychoterapeutów, pedagogów, dietetyków i logopedów. Indywidualną terapię psychologiczną, seksuologiczną, a także terapię małżeńską, par i rodzin, Sesje coachingowe, Warsztaty i treningi rozwoju osobistego.

Zapraszamy!

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Przydomowe elektrownie wiatrowe

My Energy sprawi, że nie będziecie musieli Państwo już nigdy uiszczać opłat za prąd. Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, jednak dzięki dotacjom z UE duża część Polaków ma możliwość pozwolić sobie na osobiste przydomowe elektrownie wiatrowe, przydomowe turbiny wiatrowe a także fotoogniwa. Pomimo tego, iż koszt montażu jest dość spory, to właśnie dzięki dofinansowaniu przydomowe turbiny wiatrowe kosztują naprawdę niewiele. Co istotne energia elektryczna przez nie generowana jest w zupełności darmowa, także obcinając aktualne opłaty za prąd, zaoszczędzimy znacznie więcej niż opłaty montażowe za elektrownie. My Energy już od wielu lat pomaga we wdrażaniu systemów przydomowych elektrowni. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych referencji od naszych dotychczasowych klientów i z miesiąca na miesiąc przybywa kolejnych. Przydomowe turbiny wiatrowe są w pełni ekologicznym sposobem na generowanie energii.

Warszawa sala weselna

Warszawa sala weselna

Jeżeli poszukujesz cudownego i pełnego uroku miejsca na znaczące wydarzenie rodzaju ślub, zebranie przyjaciół, przyjęcie jubileuszowe lub inne to najlepszą ofertą jest dla ciebie nasza aula Polna Róża. Obiekt położony jest w przepięknej okolicy, w której panuje niezwykła aura. Nasza sala przeznaczona jest zwłaszcza do obsługi wesel, imprez integracyjnych, ale ochoczo spełniamy dodatkowe wymagania. Mamy sprzęt kuchenny, spa oraz parking dla aut. Gwarantujemy niezmiernie bogate jadłospis i obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu: www.polnaroza.pl