Skip to content

miński

Bramki obrotowe

Bramki obrotowe

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją z zakresu kart plastikowych, zbliżeniowych i wielu innych towarów z dziedzin pokrewnych. Dzięki naszym rozwiązaniom osiągniesz przewagę nad konkurencją, będziesz miał dodatkową formę reklamy spersonalizowanej korporacji i wiele więcej. Zapewniamy Państwu bogate zaplecze produkcyjne, w którym jesteśmy w stanie tworzyć karty magnetyczne, plastikowe, zbliżeniowe. Druk realizujemy za pomocą technologii cyfrowej, offsetowej i sposobnością sitodruku. Jesteśmy w stanie utworzyć zapotrzebowania od paru sztuk do wielu milionów. Projektowane przez nas towary spełniają normy ISO 7810, 7811 oraz 7816, tworzymy są na podstawie najwyższej klasy komponentów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

DDD Robak – Dezynsekcja Warszawa

DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa

W obecnych czasach dezynsekcja w bloku jest praktycznie niezauważalna usługa dla sąsiadów. Preparaty najnowszej generacji są substancjami całkowicie bezwonnymi oraz bez śladowymi. Jest to efekt wieloletnich badań nad owadami jak i nad działaniem preparatów. Na dzień dzisiejszy, jeśli chodzi o preparaty są prowadzone badania, które maja za cel wprowadzenie do tej branży preparaty na bazie soków roślinnych, aby były one całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Są to preparaty, które powodują u owadów tak zwany prali układu nerwowego, który powszechnie jest stosowany przez rośliny żywiące się owadami.

Domy Mińsk Mazowiecki

Domy Mińsk Mazowiecki

VILLA DEVELOPMENT funkcjonuje na rynku od 2006 roku, ale jej korzenie w branży deweloperskiej sięgają o wiele wcześniej, bo aż do 1984 roku. Czas ten pozwolił nabrać obszernego doświadczenia w aspekcie budownictwa, adaptacji, remontów a także stworzyć stosowne zaplecze profesjonalistów. Nabyte doświadczenie owocuje budową nowych bloków mieszkalnych, apartamentowców, osiedli domków jednorodzinnych. Nasza propozycja przygotowana dla klientów jest za każdym razem oparta o potrzeby naszych klientów i omawiana ze znanymi z doświadczenia pracowniami architektonicznymi. Szczególną uwagę poświęcamy ergonomii a także wygodzie mieszkań. Zapraszamy na naszą nową stronę internetową, aby zapoznać się z naszą ofertą.

Klima warszawa

Klima warszawa

Klimatyzacja to perfekcyjny pomysł jeżeli nie znosisz ciepła. Jednakże należy pamiętać, iż montaż klimatyzacji musi nam przeprowadzić ekspert. Z jakiego powodu w szczególności dlatego, ponieważ zły serwis, montaż może być katastrofalny w skutkach. Nadmierne wydzielanie bakterii, którym owocuje taki nieprofesjonalnie przeprowadzony serwis nie ma obojętnego wpływu na nasze zdrowie. Aby mieć gwarancję co do dobrze poczynionych prac nad naszą klimatyzacją w szczególności należy wybrać do tego renomowaną firmę.

Prefabrykaty betonowe

Prefabrykaty betonowe

Przedsiębiorstwo Betoniarstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów betonowych stosowanych przy budowie budynków. W przygotowanej ofercie mamy dużą gamę prefabrykatów, które są wykorzystywane do budowania domu a również innego budynku. Są to po pierwsze bloczki betonowe, nadproża, kształtki a przede wszystkim stropy teriva. Wszystkie te produkty mają najwyższy standard europejskiej jakości. Opieramy się nie wyłącznie na nowoczesnych urządzeniach do wyrobów wibroprasowanych, ale również na osobistych, wypróbowanych założeniach technologicznych, które opracowaliśmy oraz udoskonaliliśmy w trakcie wielu lat działalności. Informacje dotyczące materiałów, ich zastosowania, sporo rad i kontakt z naszą firmą można wyszukać na naszej witrynie.

Praca za granicą

Praca za granicą

Na stronie odnajdziemy wiele informacji na temat firmy, jaką jest YoJOB. Początek jej działalności to rok 2008 – aktualnie, działa ona jako prężnie działający portal. Za pośrednictwem YoJOB możemy odnaleźć intratną posadę poza granicami kraju. I to w ponad 29 krajach – m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Danii czy Belgii. YoJOB to też doskonały sposób na rekrutację solidnych pracowników – zatem, jeśli takowych poszukujemy, rejestracja na stronie rozwieje nasze problemy. Warto wiedzieć firma rekrutuje nie tylko na terenie naszego kraju – działa też w krajach byłego Związku Radzieckiego – obniża to znacznie wydatki potencjalnych pracodawców.

Trymery do papieru, gilotyny biurowe, bindownice, laminatory

Trymery do papieru, gilotyny biurowe, bindownice, laminatory

Szanowni Państwo, jeśli szukacie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń biurowych zapraszamy do sklepu internetowego niszczarki.org Razem z nami w profesjonalny sposób wyposażycie swoje biura i punkty usługowe w to co niezbędne do ich funkcjonowania. Swoim doświadczeniem doradzimy Wam urządzenia biurowe które spełnia Wasze oczekiwania w nich pokładane. Nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze. Polecamy Państwu nasze niszczarki biurowe do papieru i do dokumentów kobra oraz Wallner, biurowe bindownice do opraw grzebieniowych, drutowych oraz kanałowych. Laminatory A4, A3 oraz profesjonalne laminatory rolowe. Zachęcamy do poznania oferty na profesjonalne gilotyny biurowe do cięcia papieru i cienkiej blachy RC Systems oraz JLS, precyzyjne trymery do papieru. posiadamy także najwyższej jakości materiały eksploatacyjne jak grzbiety do bindowania zarówno grzbiety drutowe jak i grzbiety plastikowe. grzbiety drutowe A4 oraz na szpuli o skoku 2:1 i 3:1. Oferujemy Holdery z taśmą, klipsem, identyfikatory, termookładki, folie do laminowania, okładki do bindowania, ozdobny karton wizytówkowy. Zachęcamy do poznania naszych nowych propozycji takich jak Galeria papieru, Grawerton, Alba. Serdecznie zapraszamy.