Skip to content

kędzierzyńsko-kozielski

Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, pozwalające naprawdę spełniać wymagania klientów w zakresie poziomu produktów a także ich elegancji oraz przystępności cenowej. Materiałem, który bez problemu łączy te cechy są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji trwałości. Zagwarantować mogą to, oprócz dobrych włókien drzewnych, zaawansowane procesy produkcji oraz zastosowanie sprawdzonych substancji , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Jeżeli chodzi o wybór naszych płyt, to niewątpliwie zaskoczy Państwa szeroka gama kolorów. Oprócz tradycyjnych barw drzew, jak jesion, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy również w bardzo modnych i nieszablonowych odcieniach, jak cappuccino, ciemny fiolet, czy pomarańcza. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą zwartą i solidną strukturę. W trakcie produkcji ogromną rolę odgrywa dobrze dobrana temperatura i ciśnienie, które mają wpływ na jakość płyty.

Oprócz tradycyjnych płyt oraz płyt laminowanych, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo również niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymagania stawiane przez wspólnotę europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użyteczności publicznej, jak na przykład przedszkola czy hale sportowe. Realizując unijne wytyczne i równocześnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie posiadamy także płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Każda z naszych płyt posiada specjalną klasyfikację, która mówi o zachowywaniu się płyty w warunkach pożaru.

Pełen asortyment wraz z dostępną kolorystyką, mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo również dane do kontaktu. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też w optymalnym wyborze płyt, a także, jeśli mają Państwo życzenie, dostarczymy je we własnym zakresie. Szybka realizacja zleceń idzie u nas w parze z jakością oferowanych produktów.

Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe

Żeby zajmować się czymś profesjonalnie, musimy się na tym znać. Rozumiejąc tę zależność doskonale, w procesie produkcyjnym opieramy się w znacznej mierze na naszym doświadczeniu. Produkowane przez nas krzesła bankietowe znalazły już setki odbiorców hotelarskich i gastronomicznych. Ich opinia oraz sugestie pomogły nam dopracować nasze produkty, aby spełniały oczekiwania klientów. Dużą wagę przykładamy do projektów krzeseł. Chcemy, aby wprowadzały świeżość do wnętrz, które mają wypełnić. Muszą być więc nie tylko ergonomiczne, ale również estetyczne.

Dla nas meble to nie zwykły metal, który całkiem lub mniej elegancko ubierzemy w dowolny materiał. Krzesła bankietowe to nasza pasja. Ich jakość staje się więc dla nas priorytetem. Chcemy być pewnym, że to, czym się zajmujemy, jest czymś wielkim. Dlatego też od samego początku, zwracamy szczególną uwagę na wybór materiałów, z których mają być wykonane wszystkie krzesła. W pierwszym rzędzie skupiamy się na wyborze doskonałej stali. Od grubości jej ścianki a także przekroju w dużym stopniu zależy poziom stabilności i wytrzymałości krzeseł. Doskonale wiemy przecież o tym, że od wykorzystania wysokiej klasy materiałów zależne jest bezpieczeństwo osób, które z nich skorzystają.

Czy stal to materiał elegancki? Wiele osób uważa, że największą elegancją cieszą się krzesła z drewna. W rzeczywistości jednak również stal jest materiałem, z którego można wydobyć głębię. I my umiemy zrobić to doskonale. Żeby nadać stali elegancji, wykorzystujemy w trakcie malowania metodę trójwarstwową. Czemu właśnie tą? Ponieważ nie tylko pozwala pokryć stal bez nieestetycznych grudek czy mazgajów, ale też zabezpiecza ramę na przykład przed obdrapaniem.

Dużą wagę przykładamy również do wyboru materiału, z jakiego produkowane jest siedzisko. I nie mówimy tu o tapicerce czy piance, ale drewnianej sklejce, która zagwarantuje trwałość siedziska również w sytuacji nagłego nacisku.

Precyzja przy wyborze materiałów to gwarancja solidności naszych krzeseł i przyjemności z zasiadania na nich. Rozumiejąc, czego pragną klienci, staramy się spełnić ich oczekiwania.

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia komunijne

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania naszych artykułów – zaproszeń na komunię. Proponujemy je w bardzo wielu wzorcach i zestawach. Każdy z Państwa może równocześnie zaprojektować swój prywatny szablon, dzięki temu zaproszenia te będą idealnie przystosowane do Państwa wymagań. Nasze wyroby posiadają małe koszty zakupu i świetną reputację wśród kupujących.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej witryny www.