Skip to content

Prudnik

Geodeta Rogów

Geodeta Rogów

Szukasz precyjnego Geodety z doświadczeniem? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w niemal każdej dziedzinie geodezji. Tym czego potrzebujesz na pewno nie są definicje, tylko właściwa obsługa, dokładnie przystosowana do Twoich oczekiwań.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz przeprowadzi dla Ciebie szereg usług geodezyjno-kartograficznych: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne przeprowadzane są terminowo i precyzyjnie, w atrakcyjnych cenach. Sprawdź teraz: geodezja wodzisław

Tłumaczenie niemieckie

Tłumaczenie niemieckie

Czynnym tłumaczeniem zajmujemy się niemalże od 4 lat. Uczyliśmy się na uczelniach takich jak: UniwersytetMarii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Wyjątkowy nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenie ustne i pisemne) ponieważ większość z nas jest po germanistyce. Jako tłumacze musimy mierzyć się niezmiernie często z ciężkimi wyzwaniami językowymi, aczkolwiek nie straszne są nam nawet najdziwniejsze terminy (były już nawet takie dziwne słowa jak tuz, szkaplerz, stoicki, seksowny). Jednakże tłumaczenie niemieckie łatwo nam przychodzi, ponieważ jesteśmy nie tylko rewelacyjnie wykształceni, ale podczas tłumaczenia wspieramy się na fachowcach (np. inżynier górnik – górnictwo ropy naftowej, gazu i surowców płynnych, astronauta, operator urządzeń utylizacji surowców zwierzęcych, ratownik wodny), którzy dokonują weryfikacji sporządzonego tłumaczenia. Możesz bez obaw powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego tekstu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już interesantów z miast Sochaczew, Świdnica, Żarów), jakoże obsługujemy na terenie całego kraju (jarl).