Skip to content

Mielec

Wypożycz samochód w Mielcu

Wypożycz samochód w Mielcu

Czasami zdarzają się nam nieoczekiwane sytuacje i w znacznej większości takich przypadków są to negatywne sytuacje. My jesteśmy od tego, żeby z nieoczekiwanych sytuacji związanych z awarią samochodu wychodzić jak najłagodniej. Firma COMO24 organizuje pomoc w zakresie formalności oraz wyceny szkód przez rzeczoznawców i kosztorysantów ubezpieczeniowych. Pomaga aktywnie w likwidacji szkód i oferuje niezawodne samochody zastępcze. Jesteśmy jedyną tego typu firmą w regionie dlatego też chcemy dotrzeć do jak największego grona klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Każdego dnia po drogach przemiesza się mnóstwo dóbr. Wybierz niezawodny przewóz lądowy – ciężarowy. Dlaczego? Rzeczywistość jest prosta : jesteśmy w stanie. MaxTrans to ogromna wiedza. A wyjątkowe idee są z nami kilkunastu lat i zawsze zajmowaliśmy się transportem międzynarodowym. Pragniemy zaoferować Państwu transport międzynarodowy po państwach Europy jak : Austria, Węgry, oraz Ukraina. Przedstawiamy potężną obsadę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł być przewożony szybko i bezpiecznie dlatego też oferujemy nowoczesną łączność GSM a także lokalizację GPS. Nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO 3 oraz EURO5 więc szanujemy standardy. A także oferujemy spedycję zagraniczną i regionalną, to dobra opcja opierająca się na latach doświadczeń. Sprawdź szybkość, Zaaufaj nam! Polecamy – oferujemy wyjątkowe usługi z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego towarów. W ofercie ponadto: wynajem samochodów.

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Rzetelna Regeneracja turbin, która wykonywana jest szczególnie skrupulatnie. Przede wszystkim robimy różne regeneracje ale także oferujemy zamianę turbosprężarek. Jeśli masz dośc obecnych napraw konkurencji – nie wachaj się, przyjdź do nas. Nabyliśmy już duże doświadczenie z zakresu napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Zero kompromisów, dlatego że jest to strata naszych i Państwa pieniążków, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawę.

Zapamiętaj nasze dane – Regeneracja turbin, Mielec, Podkarpacie. Najprawdopodobniej to twoja jedyna tak dobrze zrobiona fachowa usługa.