Skip to content

białostocki

Traktor tuning

Traktor tuning

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie, która wykonuje usługi związane z polepszaniem osiągów ciągników. Wykonujemy chip tuning maszyn rolniczych na sprawdzonym poziomie przy użyciu sprawdzonych sposobów jak i maszyn Dzięki naszej firmie zwiększenie mocy w ciągniku jest zadaniem łatwym oraz bardzo ciekawym. Możemy zapewnić pomniejszenie ilości spalanego paliwa a także większą kulturę pracy. Turbo traktor pracuje w lepszy sposób oraz w lepszy sposób sprawdza się w zadaniach, które ma wykonać. Zapewniamy, że każdy kto będzie zdecydowany się na nasz traktor tuning będzie w 100% zadowolony. Oferujemy sprawdzoną jakość usług czy też traktor tuning na ciekawym poziomie. Opłaca się naszej firmie powierzyć swój sprzęt.

Supraśl spływ kajakowy

Supraśl spływ kajakowy

Jesteśmy firmą już od dawna działającą w branży i mamy faktycznie dużo doświadczenia w tym, czym zajmujemy się zawodowo. A zajmujemy się wieloma rzeczami. Do naszych priorytetów należy przede wszystkim wytwórstwo artykułów wykonanych z tworzywa sztucznego, a także ich wypożyczalnia kajaków Supraśl – Wasilków – Białystok. Celem naszej pracy w dużej mierze jest propagowanie turystyki i sportowych działań prozdrowotnych na terenie Supraśla i jego okolic. Pragniemy wspierać rozwój turystyki w regionie, użyczając wszystkim chętnym turystom za niewielką cenę profesjonalny sprzęt służący do bezpiecznego i nietuzinkowego eksplorowania tych wspaniałych okolic, dzięki czemu sprawiamy że turystyka jest o wiele przyjemniejszą, łatwiejszą i bardziej dostępną, ponieważ dzięki nam zwiedzający nie muszą już martwić się z organizacją dla siebie potrzebnego do owocnego zwiedzania sprzętu. W swojej bogatej ofercie posiadamy rowery Białystok, turystyczne – damskie i męskie, górskie, narty biegowe, kajaki, a nawet łodzie wiosłowe i żaglowe. Organizujemy spływy kajakowe Białystok – Supraśl – Wasilków. . Dzięki nam odkryjesz te piękne okolice nie tylko drogą lądową, ale też wodną. Serdecznie zapraszamy wszystkich głodnych przygód turystów do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję.

Łodzie wędkarskie

Łodzie wędkarskie

Producent łodzi wędkarskich, istnieje w Supraślu od wielu lat. Nasza firma zajmuje się głównie projektowaniem oraz wytwarzaniem wielu produktów wykonanych z laminatu. Największą specjalnością i oczywiście największą pasją firmy są różnego rodzaju łodzie motorowe i rowery wodne oraz kajaki. Przez wiele lat Nasza firma zdobywała konieczne doświadczenie i budowała swoją markę, dlatego dziś jest idealnie prosperującym producentem łodzi cieszących się wielkim zainteresowaniem klientów z całej Polski. MOKOL pochwalić się może ogromnie szerokim asortymentem sprzętu pływającego oraz jest w stanie zapewnić potencjalnym kupującym bardzo ciekawe ceny dlatego, że jest producentem tych towarów, co wyklucza udział pośredników, co skutkowałoby windowaniem cen. Firma skupia się na wytwarzaniu tylko wysokiej klasy sprzętu, zapewniającego użytkownikom wiele bezpieczeństwa i komfortu podróży. Jeżeli oczekujesz tego, co najlepsze, wybierz Nas.

Światłomierze

 światłomierze

Urządzenia pomiarowe od lat są ulepszane i tworzone tak, abyśmy musieli wykonywać jak najmniej ruchów. To niezwykle dobrane kombinacje wielu procesorów i mikroelementów konstrukcje, jakie szybko zawładną światem ! Oczywiście to żart, bo urządzenia pomiarowe, służą nam do innych celów. Nasza oferta jest niezmiernie przestronna, narzędzi do pomiarów jest coraz więcej, i coraz więcej osób z nich korzysta ! pirometry, światłomierze, tachometry jedne z najbardziej rozpoznawalnych i prostych w obsłudze urządzeń jakie dobrze mierzą chociażby promienie świetlne. termometry, wilgotnościomierze – Tutaj chyba nie trzeba nic tłumaczyć, same nazwy przemawiają za siebie, pomiar temperatury i wilgotności powietrza i pomieszczenia. Stosowanie takich akcesoriów wiąże się z bardzo atrakcyjną historią, wielu ludzi zastanawia się, jak warunki atmosferyczne były oceniane kiedyś. Wiemy jedno, dziś jest to niezwykle łatwe ! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!