Skip to content

łomżyński

Siatka i systemy ogrodzeniowe sklep

Siatka i systemy ogrodzeniowe sklep

Spółka Siatki-Stal to producent siatki ocynkowanej i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy od roku 2003, a nasza siedziba mieści się w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep internetowy z artykułami do grodzenia posesji.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym asortymencie można spersonalizować przez dobór wymiarów, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze produkty z naszego e-sklepu.

Siatka metalowa to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki powlekane i ocynkowane. Możemy także wyróżnić siatki zgrzewane, ozdobne, rabatowe, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka i akcesoria montażowe.

Innym wartym uwagi produktem z naszego e-commerce są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się idealnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto zwrócić uwagę na działy Bestsellery oraz Wyprzedaże, gdzie prezentujemy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka plastikowa.

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Siat-Stal.

Http://balmar.pl/

Http://balmar.pl/

Na opisywanej witrynie internetowej zaciekawieni zobaczą ofertę firmy Balmar, jaka para się wykonywaniem ogrodów zimowych. Nie są to naturalnie jedyne usługi firmy, o czym można się przekonać zaglądając na witrynę – odnaleźć na niej bowiem da się wiele wiadomości dotyczących systemów ogrodów zimowych, takich jak między innymi Villa Veranda. Zainteresowani mają również szansę obejrzenia produktów dostępnych w sklepie jak też mogą zamówić katalog. W galerii umieszczone zostały natomiast fotografie przykładowych projektów. O cenach dotyczących projektów ogrodów internauci dowiedzieć się zaś mogą uzupełniając formularz zamieszczony przy zakładce „Zapytanie o cenę”.