Skip to content

Rumia

Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Usługa Google dająca możliwość dodanie wnętrza instytucji, firmy, domu do wizytówki w mapach Google. Wirtualna panorama pozwala zaprosić potencjalnych klientów do do Twojego biura, sklepu lub salonu. Stworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu w mapach Google umożliwi całkowicie połączyć Twój biznes z innymi usługami Google w internecie. Dzięki dodanie wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twój biznes zostanie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc polepszy pozycjonowanie strony www. Od lat tworzę wirtualne wycieczki dla firm, a moje realizacje możesz zobaczyć na moim blogu, zachęcam. Widoczność strony internetowej jest bardzo ważna by dotrzeć do internautów – moje wirtualne spacery polepszą widoczność Twojego biznesu w sieci i stanie się idealnym punktem marketingowym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie potencjalnych klientów do Ciebie. Usługa Street View staje się idealnym narzędziem do wzbudzenia zainteresowania twoimi produktami. Nazywam się Jacek Żak i posiadam własny zakład fotograficzny, co więcej jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Wirtualne spacery robię na terenie całego kraju, a w szczególności w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Bydgoszczy. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Świadczę kompleksową usługę wraz z dodaniem zrobionego wirtualnego spaceru do Street View dla biznesu.

Ankieta ewaluacyjna

Ankieta ewaluacyjna

Zbierasz dane o konkurentach rynkowych? Chcesz wiedzieć, czy twoja firma jest dobrze spostrzegana przez wspólników? A może potrzebujesz poddać próbie stan wiedzy swoich pracowników? Najlepszym sposobem jest zrealizowanie ankiety internetowej przy użyciu naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam w mgnieniu oka i bez zbytecznych kłopotów zaplanujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zgromadzisz i zbadasz efekty, przeprowadzisz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni myślą o przedmiocie, który cię intryguje. Ankiety nie mają limitów ilościowych. Możesz z bez problemów dodać zdjęcie, film czy też opublikować ankietę w dowolnym serwisie internetowym. Ankieter.pl

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może powodować o zawrót głowy, bo wybór artykułów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, kamienne , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój indywidualny design i styl. Niepodzielny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze uznanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Globo czy Artceram. Włoski design to unikalne wzornictwo, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i wspaniałych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorakich. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą odcieni, kształtów, faktur oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Usługi księgowe Rumia

Usługi księgowe Rumia

Biuro Podatkowe Ankora to znakomita i fachowa propozycja dla firm szukających trafnej obsługi w obrębie ksiąg podatkowych, kadr, płac i ogólnie księgowości. Pracujemy od ponad 15 lat, realizując przeróżne sprawy z obszaru prowadzenia księgowości dla firm, instytucje i innych. Wykonujemy usługi także dla klientów lokalnych, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, osób prywatnych i firm. Nieustannie się kształcimy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą. Prosimy o kontakt z naszym biurem celem omówienia detalów współpracy.