Skip to content

Szczyrk

Www.pensjonatszczyrk.pl

Www.pensjonatszczyrk.pl

Kiedy nadchodzi czas urlopu większość Polaków zgodnie z tradycją decyduje się na krajowe morze albo góry. Nad morzem niestety pogoda często odstrasza od plażowania, ale już przyjemność z przebywania w górach jest praktycznie niezależna od warunków pogodowych. Czas spędzony w górach to doskonały pomysł nie wyłącznie w porze letniej, zwolenników mają też jesienne wędrówki czy narciarskie atrakcje zimą.

Ta popularność gór sprawia, że nie tak szybko znajdziemy tu noclegi. Szczyrk czy Bukowina najczęściej na wiele miesięcy przed sezonem mają zarezerwowane najlepsze obiekty, ale jeśli wykażemy się cierpliwością, to z pewnością uda się znaleźć ciekawe wolne noclegi. Według naszych potrzeb, możemy zdecydować się na hotel, gospodarstwo agroturystyczne czy pensjonat, Szczyrk czy inne popularne miejscowości oferują na szczęście turystom pełen zakres różnorodnych obiektów, które z pewnością odpowiedzą na oczekiwania każdego. Trzeba uwzględnić też jedną istotną regułę przy takim wyjeździe – dobrze przeanalizować, co ze sobą zabieramy, by być w pogotowiu w sytuacji nagłej zmiany pogody, które często zdarzają się w górach.

Pokoje Szczyrk

 Pokoje Szczyrk

Nasze Pokoje w Szczyrku, oferujemy kilka nowo oddanych pokoi z łazienkami oraz aneksem kuchennym, domek usytuowany jest wysoko na zboczu góry obok szlaku na lokalny szczyt – Klimczok. Cudowne krajobrazy, wspaniali gospodarze – a to wszystko jest możliwe tylko w Agroturystyce Michałówka w Szczyrku. Zapewniamy również imprezy okolicznościowe – wesela z jedzeniem oraz noclegiem , imprezy firmowe przy ognisku. pokoje w Szczyrku są nowe, schludne, posiadają łazienki z prysznicem, WC, TV, dostępne jest również komputer oraz bezprzewodowy Internet (wi-fi). Zapewniamy czystą pościel, ręczniki, przybory toaletowe – oraz co najważniejsze spokoj – wtedy Państwo maja pewność, że wypoczną.Apartament w naszym Kwatery Szczyrk – to duży pokój, łóżko małżeńskie, widok z okna na panoramę Beskidu Śląskiego..