Skip to content

Bytom

Właściwości stali hardox

Właściwości stali hardox

Hardox to firma której nie trzeba prezentować. Elementy mają opinię odpornych na zużycie co wpływa na okres pomiędzy wymianami podzespołów maszyn. Dzięki zaawansowanej technologi wytwarzania blachy hardox są uznawane jako najwłaściwsze rozwiązanie tam, gdzie występuje wycieranie podzespołów maszyn i urządzeń.

Warto zaznaczyć że gatunki hardox to:

  • hardox hituf,
  • hardox extreme,
  • hardox 600,
  • hardox 500,
  • hardox hituf.

Między gatunkami występują istotne różnice we wytrzymałości co przekłada się na różnicami w zastosowaniu.

Renowacja drzwi –

Renowacja drzwi -

Każdy wie, jak ciężko dzisiaj znaleźć dobre wyroby z drewna.

Na rynku panują wszechobecne wyroby z płyt MDF, a podłogi kładzie się najczęściej z zastępujących naturalne paneli.

Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów pragnących u siebie w domu posiadać wyroby drewniane – wytwarza najwyższej jakości produkty do wykończenia wnętrz: podłogi z drewna, elementy zewnętrzne: tarasy drewniane, oraz elementy małej architektury: drewutnie.

Alport posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Rozpoczynaliśmy od wytwarzania drzwi z aluminium, ale ze względu na różnorodne oczekiwania naszych Klientów należało poszerzyć naszą ofertę.

Nasza firma mieści się w Bytomiu, ale ze względu na wysoką jakość przychodzą do nas odbiorcy z całego śląska i nie tylko.

Nie tylko produkujemy. Świadczymy kompleksowe usługi poczynając od doradzania, poprzez projekty a na usługach montażowych kończąc.

Oddzielną dziedziną naszej działalności jest renowacja drzwi. Śląsk w swoich miastach mieści mnóstwo kościołów do których którym polecamy naszą ofertę.

Ubezpieczenia w Bytomiu

Ubezpieczenia w Bytomiu

Agencja ubezpieczeniowa D&G Finanse, proponuje wyszukanie wartościowego ubezpieczenia w promocyjnej cenie. W ofercie naszej agencji ubezpieczeniowej znajdą Państwo ubezpieczenia gwarantujące szeroką ochronę zdrowia i życia, samochodów, domów i mieszkań, mienia firm oraz wyjazdu turystycznego. Od wielu lat współpracujemy z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi, m.in. PZU, Ergo Hestia, Compensa oraz Axa. Agencja ubezpieczeniowa D&G Finanse zachęca do odwiedzenia swojej siedziby przy ulicy Drzymały 8/0221 w Bytomiu. Nasza oferta jest najbogatsza w okolicy, dzięki czemu mogą Państwo wiele zyskać. Informacje kontaktowe zamieściliśmy pod adresem internetowym www.dgfinanse.pl.

Laptopy – sklep

Laptopy - sklep

Każdy całkowicie zdaje sobie sprawę z tego, że elektronika psuje się w najmniej oczekiwanych momentach. Laptop to również elektronika, skutkiem tego musisz mieć pojęcie, że czasami szybki serwis laptopów jest konieczny. Jeśli szukasz pomocy speców, którzy naprawiają wyposażenia elektroniczne dziedziny informatyki – zapraszamy do nas. Laptopy hp lub też notebooki hp to wyposażenia, które naprawiamy niemalże od ręki. Do perfekcji znamy budowę tych informatycznych gadżetów, co pozwala nam ekspresowo diagnozować kłopot oraz tanio naprawiać przy użyciu najnowszych technologii. Zapraszamy dzisiaj do skorzystania z oferty. Nie czekaj – Twój laptop sam na pewno się nie naprawi.

Przeprowadzki biur Bytom

Przeprowadzki biur Bytom

Wszelako dekoniunktura ekonomiczna dała się w najwyższym stopniu postrzec w przemyśle budowlanym to jednakowoż nie uszczuplił wymownego przyrostu koniunktury na zakup mieszkań, oraz domów co doprowadziło seria zmianę miejsca zamieszkania. Przenoszą się osoby prywatne, ale także i zakłady. Zważywszy na to przedsiębiorstwa przewozowe oferujące transport i przeprowadzki zaznają teraz również prosperity działalności. Odpowiednie przedsiębiorstwa przewozowe zapewniają nie jedynie sam przewóz w czasie relokacji. Gros z nich angażuje bagażowych którzy są odpowiedzialni za przerzut naszego dobytku do auta. Wozi się różnorodne obiekty, od tycich paczek zaczynając, po niezmiernie masywne obiekty, w liczebnościach również hurtowych. Trafia się także przewóz obrazów jak też tranzyt sejfów, co jak zdając sobie sytuację, nie jest łatwym kwestią. Fabryki stosują też z transportu drogowego w zamiarze przesłania swoich towarów do odbiorców. Przemieszczając drogie mienie, obiekty niepodobna pozwolić na dobór niewyrobionej firmy. Jedną z bezpiecznych firm świadczących transport jest oddział Przeprowadzki Bytom. Firma owa ma przeróżną flotę samochodową, z powodu tego zdoła zapewnić ekspresowo wprawnych usług transportowych.Nieważne czy będą to przeprowadzki w strefie miasta Bytom czy też na Górnym Śląsku. Należyty przewóz to pewność, że nasze przedmioty będą zapakowane i przetransportowane do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Więc zalecamy do sprawdzenia naszych usług.stąpa wieloletnie

Ośrodek terapii uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień

Katolicki Ośrodek Uzależnień „Dom Nadziei”, jest stacjonarnym i całodobowym oddziałem terapii i rehabilitacji dla młodzieży (14 – 21 lat) uzależnionej od substancji psychoaktywnych, w tym z podwójną diagnozą. Leczenie uzależnień to podstawowa działalność naszej organizacji. Pomagamy osobom, które tej pomocy wymagają. Ty też możesz im pomóc zgadzając się na przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jako profesjonalna Organizacja Pożytku Publicznego, udzielamy pomocy nie tylko uzależnionym, lecz także ich rodzinom. Zawsze kierujemy się wartościami chrześcijańskimi. Wszystkich Państwa serdecznie zachęcamy do pomocy.

Butle gazowe Piekary Śląskie

Butle gazowe Piekary Śląskie

Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami gazu w kraju. Oferujemy dostarczanie wysokiej jakości butli 11 kg pod wskazany adres w atrakcyjnych cenach. W ofercie naszej firmy znajdują się butle z gazem propan-butan, butle do kuchenek gazowych oraz butle gazowe do napędu wózków widłowych, a także czynnik R134a. Chętnie podejmiemy współpracę z zakresu dystrybucji butli gazowych. Działamy na terenie miast Piekary Śląskie, Zabrze, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska i innych w okolicy.