Skip to content

cieszyński

Park wody w Zagroniu – Istebna.org

Park wody w Zagroniu - Istebna.org

Beskid Śląski jest wyjątkowym pasmem górskim w Polsce a uroków jego krajobrazów nie oddają nawet fotografie znalezione w internecie. Jesteśmy głęboko przekonani, że odwiedzając Zagroń nie tylko nabierzesz sił witalnych, których nie zabraknie Ci do momentu w którym znów do nas zawitasz. W Hotelu Zagroń mamy basen, aquapark, centrum SPA a także osobny budynek dla mieszkańców regionu oraz gości w którym przeprowadzane są zabiegi rehabilitacyjne. Jako jedyni w regionie posiadamy także stok narciarski który widać z okna naszego ośrodka. Dla gości mamy preferencyjne ceny korzystania z obiektu.

Mieszkania Ustroń

Mieszkania Ustroń

W naszej firmie zapewniamy profesjonalne, bezpieczne oraz wygodne dla naszych klientów usługi związane z rynkiem pośrednictwa pracy. Realizujemy również w sposób stały usługi związane z zarządzaniem nieruchomości. Wykonujemy między innymi usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, w tym przygotowanie i obsługa zebrań, opracowanie projektów uchwał, przygotowanie budżetu, prowadzenie ewidencji finansowej, ubezpieczenie budynku, opłacanie podatków, innych opłat publiczno-prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wypożyczalnia lawet

Wypożyczalnia lawet

Wypożyczalnia samochodów z roku na rok przysparza sobie nowych zwolenników. Wiele firm oferuje obecnie możliwość wynajmu samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych. Jest to znakomita okazja oraz możliwość. Co raz więcej osób zaczyna korzystać spośród takich usług. Bardzo często na takie usługi decydują się nawet osoby posiadające własne samochody. Oferta właściwie każdej wypożyczalni samochodów jest wszechstronna. Możemy wynająć bardzo dobre samochody na dowolne trasy i cieszyć się nimi ile tylko chcemy. Nie należy także się obawiać o stan i wyposażenie samochodów. Sprawdź już dziś jak wygląda wynajem samochodów.

Oleje zimnotłoczone

Oleje zimnotłoczone

Spożywanie zdrowych tłuszczów jest niezmiernie istotne. Naszemu organizmowi musimy dostarczyć tłuszcze zwierzęce oraz pochodzenia roślinnego, ze szczególnym włączeniem tych drugich. Nie każdy z nas wie, iż najbardziej wartościowe oleje to oleje tłoczone na zimno. Taki olej powinien jak najszybciej znaleźć się w naszej kuchni. Jeżeli będziemy używać tego oleju do wszelkich naszych dań to możemy być pewni, iż nasze zdrowie będzie pewne. Przeciwnie do innych olejów, oleje tłoczone na zimno nie zawierają żadnych zagrażających składników, które zdołałyby oddziaływać niekorzystnie na nasz układ zdrowotny.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Zestaw mebli do kuchni, po czesku kuchyně na míru zestawiany jest odrębnie do każdej kuchni. Na ogół na bazie schemacie, wykonanego z pomocą studia kuchennego, projektantki wnętrz czy też sami to zrobimy. Producenci mebli do kuchni udzielają swoim konsumentom coraz szerszą ofertę, bogatą swym design, stylistycznie oraz swoimi barwami, jednak nie tylko… meble, po czesku nábytek ekwipowane są w łańcuch nowatorstw technicznych, jakie zapewniają jak najlepsze ich wykorzystanie.

Domy z drewna

Domy z drewna

Jesteś zainteresowany taką sprawą jak na przykład domy szkieletowe śląsk ? Technologia konstrukcji domów w drewnie jest w w naszej ojczyźnie znana od dawna lecz ostatnio bardzo się rozwija. Domy szkieletowe mają sporo plusów i warto je poznać przed decyzją w jakiej technologii dom się zbuduje. Nie przesuwaj czasu na podjęcie decyzji tylko wstąp na naszą www i poznaj dokładnie technologię oraz ofertę budowy domu z bali.

Projektowanie etykiet

Projektowanie etykiet

Projektowanie graficzne wykonywane przez firmę Angrafi jest nadzwyczaj trwale zrobione. Coraz częściej pojawiają się nowe firmy, nie posiadające wcale pojęcia o projektowaniu. Co innego jest z firmą Angrafi, która posiada grono profesjonalistów. Młoda kadra bardzo stara się żeby w pełni zaspokoić żądania swoich klientów. Dodatkowo agncja trudni się projektowaniem opakowań, a także fotografią reklamową.