Skip to content

Częstochowa

Liftplus.pl: w walce z barierami architektonicznymi

Liftplus.pl: w walce z barierami architektonicznymi

Nasze urządzenia stworzone są w oparciu o ideę „życia bez barier”. Mamy za sobą kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i montażu urządzeń wspierających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. Wykonywaliśmy realizacje w różnych miejscach Polski, takich jak między innymi: Warszawa, Poznań, Gorzów, Suwałki, Wrocław, Elbląg, Kraków. Działaliśmy również poza granicami kraju. Przemawia za nami ponad tysiąc udanych realizacji, podsumowanych zadowoleniem Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: windy dla niepełnosprawnych, schodołazy, platformy i krzesła przyschodowe, wanny i podnośniki pacjenta, szyny i rampy najazdowe. Zapraszamy do odwiedzenia nas na liftplus.pl.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Mówi się, że doświadczenie i świadomość przychodzą z wiekiem. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem w nawiązaniu do ubezpieczeń. Bardzo mało młodych ludzi zastanawia się jakie posiada ubezpieczenie. Przeważnie korzystają z ofert ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkołach a następnie w początkach kariery zawodowej w zakładzie pracy.

Dopiero z wiekiem przychodzi troska o siebie i najbliższych. Powiększa się rodzina. Trzeba ponosić odpowiedzialność już nie wyłącznie za siebie ale również za swoich bliskich. Dopiero wówczas zaczynamy interesować szczegóły umów ubezpieczeniowych. Zaczynamy czytać umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia posiadamy.

Rynek ubezpieczeniowy jest znaczny. Wybór firm, które mogą zaoferować nam ubezpieczenie równie duży. Z tego powodu by dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia powinno się poświęcić trochę swojego czasu i zapoznać się z umowami różnych firm i wybrać to co najlepsze lub samodzielnie negocjować swoje ubezpieczenie. Opłaca się jednak oszczędzić czas i dokonać wyboru firmy ubezpieczeniowej, która zadba o swojego klienta i zapewni korzystne ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa pozna potrzeby swojego klienta i na tej podstawie pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to także świetny agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Nauka jazdy Częstochowa

Nauka jazdy Częstochowa

Jeżeli pomieszkujesz niedaleko Częstochowy i niedawno zacząłeś myśleć o zdaniu uprawnień kierowcy, to musimy przekonać Cię do dokładnego zaznajomienia się z ofertą naszej szkoły jazdy, w jakiej dobrze wykształceni a także profesjonalni szkoleniowcy zrobią wszystko co potrzeba, żebyś idealnie pojął umiejętność kierowania samochodu!

W wspomnianej nauce jazdy kursanci ćwiczą takimi samymi samochodami jak te, które obecne są w na egzaminach. Jednakowoż zabiegamy nie jedynie o to, żeby jak najlepiej uczyć kierowania, skupiamy się też na nauce zasad teoretycznych, dzięki czemu zdanie egzaminu na prawo jazdu jest dużo łatwiejsze.

O poziomie promowanej szkoły jazdy mają prawo poświadczać najlepsze pozycje w rankingach. Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs, a zademonstrujemy Ci wszystkie trasy egzaminacyjne w Częstochowie!

Salon skoda

Salon skoda

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden samochód, a tym samym rodzinny budżet obarczony jest jednocześnie kosztami paliwa, jak i kontroli albo potrzebnych napraw. Nader często pojawia się pytanie czy skorzystać z autoryzowanego serwisu czy zwykłego warsztatu – jakie są za i przeciw tych rozwiązań?

Najczęściej przy analizowaniu tematu tego rodzaju jak serwis VW Częstochowa, najwięcej pozytywnych rekomendacji dotyczy autoryzowanych serwisów. Czemu tak wygląda sytuacja? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Jedną spośród najważniejszych kwestii, gdy wsiadamy do samochodu jest wrażenie bezpieczeństwa. Jeżeli o pojazd zatroszczyli się specjaliści, natomiast wszystkie części zamienne są oryginalne, w takiej sytuacji mamy świadomość, że wszelkie zagrożenie ze strony samochodu okazuje się zminimalizowane. Jednocześnie w razie jakiejkolwiek sytuacji niebezpieczeństwa, ten pojazd nie zawiedzie. W przypadku autoryzowanych serwisów nieoceniony jest dodatkowo profesjonalizm załogi. Wozem zajmują się jedynie wykwalifikowani ludzie, którzy świetnie znają się rzeczywiście na danej marce.

Fajne przybory kuchenne

Fajne przybory kuchenne

Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszego serwisu internetowego poświęconego akcesoriom niezbędnych w kuchni. Publikujemy tam najświeższe kierunki w „modzie kuchennej”. Poznacie Państwo z urządzeniami oraz różnymi przyborami niezbędnymi do pomocy w kuchni i nie tylko. Ciepło zapraszamy również każdego do zobaczenia naszego sklepiku sieciowego gdzie miło można kupić większość przedstawionych sprzętów. Dla mieszkańców Częstochowy dobra informacja, kupiony towar dostarczymy za darmo pod wskazany adres. Prowadzimy obiekt handlowy gdzie wolno osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy też sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo dobre warunki współpracy. Zapraszamy.

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Specjalizujemy się w videofilmowaniu uroczystości ślubnej i weselnej. Jeśli szukasz Film Ślubny Częstochowa to zapraszam do kontaktu.

Wykonujemy zlecenia w Polsce centralnej i południowej, w okolicach i miastach takich jak: Częstochowa, Łódź, Katowice, Opole, Gliwice i wiele innych. Oferujemy atrakcyjne usługi i pakiety i na każdą kieszeń.

Filmy realizujemy w jakości Full HD 1920×1080 oraz w nowoczesnej technologii 4K 3840×2160.

Sprzęt: Do pracy jako kamerzysta podchodzimy rzetelnie i odpowiedzialnie, dlatego zawsze mamy przy sobie rezerwowy sprzęt w postaci dodatkowego aparatu oraz dodatkowo rejestrator dźwięku tak aby żaden z kluczowych momentów nie została utracony.

Whitford Miller – Licytacje komornicze

Whitford Miller - Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller proponuje generalne pomoc na dowolnym fazie licytacji komorniczej. Realizujemy audyty zbioru dokumentów dotyczących licytowanej własności. Ponadto dokonujemy analizy operatu szacunkowego wykonanego przez biegłego sądowego. Nierzadko również zastępujemy naszych klientów podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego klienta zarówno z kancelarią komornika jak i również sądami. Umożliwia to na zostanie właścicielem posiadłości o wiele taniej oraz szybciej. Nasze siedziby znajdują się na terenie Częstochowy i Warszawy jednak nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym zakątku naszego kraju. Prowadzimy również sprawami dotyczące sporów o odszkodowanie z ubezpieczycielami. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie o odszkodowaniach. W naszym serwisie odnajdą Państwo bezpłatne profesjonalne wzory najczęściej wykorzystywanych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, akty prawne oraz bazę teleadresową wszystkich polskich sądów i prokuratur.

Agamed Firmy Budowlane Częstochowa

Agamed Firmy Budowlane Częstochowa

Współcześnie inwestorzy prywatni, czyli tacy, którzy budują własne budynki mieszkalne nie są już tak aktywni, jak to było kilka lat temu. Składa się na to kilka czynników, niemniej jednak bazowym bywa najprawdopodobniej ogólnoświatowy kryzys, a również zmiana polityki kredytowej banków. Kiedy popatrzymy na osiedla domków jednorodzinnych to stwierdzimy, że zauważyć daje się coraz dłuższy czas na wykańczanie i coraz wolniejsze przyrastanie ilości nowych domów. Nadal budują developerzy, którzy postawili na bloki wielorodzinne i pozostałe formy wspólnego zamieszkania większej liczby rodzin na jednej działce. Kiedy budowano sporo budynków wielorodzinnych usługi budowlane nieznacznych przedsiębiorstw, w tym firmy budowlane Częstochowa stały się bardzo wyszukiwane. Zmniejszenie zainteresowania zagadnieniem budowy wywołuje także zmniejszające się zainteresowanie na usługi budowlane Częstochowa. Część ludzi wyjechała w celu znalezienia zatrudnienia za granicę, część dostała zatrudnienie w większych firmach budowlanych, realizujących zlecenia publiczne, a pozostała część musiała się przebranżowić. Niektórzy zajęli się transportem, a niektórzy całkowicie czymś innym.

Tadex S.C. – Obróbka skrawaniem CNC

Tadex S.C. - Obróbka skrawaniem CNC

Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b prowadzi numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na światowym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC czy też w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny owocuje tym, że oferta firmy Tadex S.C. jest nie do przebicia. Obróbka skrawaniem CNC to podstawowe podmioty działania tej firmy. Drużyna przedsiębiorstwa to liczny zespół działający w branży przetwarzania metali od wielu lat. Doskonali eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obróbki metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. świadczy również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego oraz detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych wyłącznie dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane przy pomocy komputera (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki wdrożeniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli metody tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest nowoczesna flota w postaci nowoczesnych urządzeń z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na rozpoznawalnych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta reklamowana była między innymi na kongresach takich jak MIDEST 2014 Francja czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Flota do obróbki skrawaniem CNC jakimi obrabia firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum obróbki tokarskiej EAGLE 25 oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat obróbki tokarskiej WASHINO L-70 oferuje ewentualność obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą spółki Tadex S.C z Częstochowy.