Skip to content

Dąbrowa Górnicza

RATH – wyroby ogniotrwałe

RATH – wyroby ogniotrwałe

Firma RATH oferuje naszym klientom piece, kotły przemysłowe, materiały ogniotrwałe, wymurówkę pieca . Mamy do zaoferowania wyroby ogniotrwałe formowane , wyroby izolacyjne, włókniste oraz formowane próżniowo.Nasza kwatera znajduje się w województwie Śląskim. Nasza firma gwarantuje wykonawstwo wyłożeń ogniotrwałych. szczególnie wykwalifikowana kadra inżynierów specjalizuje się w montażu kotłów, pieców przemysłowych oraz doradztwie z zakresu materiałów ogniotrwałych naszej produkcji. co więcej mamy w usłudze doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą ogniotrwałych materiałów. Pełną ofertą naszych materiałów ogniotrwałych oraz usług znajdą państwo na rath.com.pl

Eden.pl – wynajem ekspresów

Eden.pl - wynajem ekspresów

Organizm ludzki nie może funkcjonować bez wody. To ona powoduje, że czujemy się rześko oraz pracujemy efektywniej. W kwestii pracy – nie bez przyczyny w biurach ustawione są charakterystyczne dozowniki z wodą – pracownicy bądź też klienci muszą mieć dostęp do świeżej wody mineralnej. Korzystając z rzetelnych usług firmy Eden możecie Państwo zamówić z jednego źródła cykliczne dostawy wody mineralnej oraz kawy do swojego biura, oszczędzając w ten sposób finanse oraz redukując formalności. Przedsiębiorstwom oraz instytucjom proponujemy dostawy wody butelkowanej bądź też w dystrybutorach (również dodatkowo filtrowanej), a oprócz tego możliwość dzierżawy bądź też odkupienia nowoczesnych ekspresów ciśnieniowych parzących kawę z kapsułek bądź też ziarnistą. Zapewniamy dostawy cykliczne, we wcześniej uzgodnionym terminie dostępnym dla naszych klientów, opiekę oraz pomoc ze strony doradcy oraz całkowity serwis leasingowanych ekspresów.

Przychodnia Duomedic

Przychodnia Duomedic

Duomedic to przychodnia mieszcząca się w Dąbrowie Górniczej, która w swojej ofercie ma standardową opiekę zdrowotną jak i opiekę specjalistyczną psychologa i psychoterapeuty oraz lekarzy specjalistów takich jak: endokrynolog, laryngolog, ortopeda, ginekolog oraz chirurg piesi, który robi również USG piersi.

Samych lekarzy specjalistów, których zatrudnia ośrodek zdrowia jest więcej niż 15, miedzy innymi : psycholog, psychoterapeuta, ginekolog , ortopeda, laryngolog, endokrynolog i chirurg piersi, który przez wykonanie badania usg zdiagnozuje guza piersi.

Wszyscy lekarze i specjaliści pracują dla dobra naszych pacjentów z ogromną troską wykorzystując swoją wiedzę i praktykę.

Zapraszamy pacjentów z Dabrowy Górniczej jak i miast sąsiednich .

Pracownia projektowa GłodniStylu

Pracownia projektowa GłodniStylu

Jesteśmy pracownią architektoniczną zajmującą się aranżacją wnętrz jak również projektowanie budynków i przestrzeni. Nasze bogate doświadczenie oraz wiedza zdobyte w czasie realizacji wielu inwestycji pozwala nam zaproponować naszym klientom wszechstronny wachlarz profesjonalnych usług. To zarówno zaprojektowanie samej bryły budynku wraz z jego projektem budowlanym i przestrzenią wokół jak i zaprojektowanie wnętrza domu, mieszkania lub biura. Projekty przez nas wykonywane są bardzo szczegółowe oraz dopracowane technicznie dzięki czemu ekipa budowlana nie będzie miała żadnych problemów z ich realizacją.

Blachodachówka dąbrowa górnicza

Blachodachówka dąbrowa górnicza

Próbujesz znaleźć firmę, która posiada doświadczenie by podjąć się zlecenia na wymianę dachu, elewacji oraz okien i drzwi? Zależy Ci na wysokiej jakości wykonania? W pierwszej kolejności powinieneś zajrzeć na naszą stronę. Stworzona przez nas firma świadczy usługi w branży budowlanej od 2011 roku. W trakcie tych lat mieliśmy możliwość aby wykonać długą listę realizacji. Przyjmujemy zlecenia w równej mierze od osób prywatnych jak również firm. Udało nam się stworzyć rozumiejący się zespół, który gwarantuje niezwykłą jakość. Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie redukować czas od otrzymania zlecenia do wykonania pracy. Rozpoczynając z nami współpracę możesz być pewien, że w konkurencyjnej cenie uzyskasz usługę najwyższej jakości. Zapraszamy na naszą stronę!

Zlecenie pozycjonowania stron

Zlecenie pozycjonowania stron

To właśnie usługi pozycjonowanie stron internetowych są najefektywniejszymi i najbardziej pożądanymi usługami wybieranymi obecnie przez firmy działające na Świecie. Formy pozyskiwania nowych klientów i budowania wizerunku firmy jest tak dużo jak historia całego zagadnienia marketingu. Jednakże to pozycjonowanie stało się wiodącą usługą informatyczną do której zachęcamy Ciebie.

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza

Fabryka Wnętrz Inspiracją Twojego Wnętrza

Fabryka Wnętrz – Kompleksowe Wykończenia / Remonty

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych projektantów i wykonawców, specjalizujących się w tworzeniu szeroko pojętych projektów i aranżacji wnętrz.

Drugą częścią naszego zespołu jest ekipa remontowo-budowlana, która zajmuje się profesjonalną realizacją projektów.

Nasza firma powstała z myślą o Kliencie, który nie ma wiele wolnego czasu, a myśli o wyjątkowym projekcie swojego domu, biura lub innego lokalu „skrojonego na miarę” marzeń, potrzeb i swoich możliwości, a jednocześnie powierzy realizację swoich marzeń jednej ekipie, która je zrealizuje.

Dodatkowo możemy wykonać dla Państwa meble na zamówienie.

Mieszkania Mysłowice

Mieszkania Mysłowice

Skoro pragniesz znaleźć dla siebie a także rodziny mieszkania Będzin lub mieszkania Sosnowiec szybko wybierz się do naszej Silesia house, która może dopomóc ci znaleźć odpowiednie dla twojej rodziny mieszkania. Skoro nie posiadasz czasu na własną rękę zastanawiać się nad kupnem nowego domu, napisz do naszych pracowników, którzy zrobią to za ciebie. Biuro nieruchomości Silesia House to wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie różnorodnych nieruchomości, zaczynając na domach i mieszkaniach a skończywszy na biurach, lokalach idziałkach. Zapewnia to najwyższą jakość współpracy oraz ich pełną rzetelność. Zajrzyj również na naszą witrynę w internecie www.silesiahouse.pl.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

www.90.pl to witryna internetowa agencji reklamowej, która jest najlepsza w realizowaniu efektywnych kampanii reklamowych w internecie. Wśród oferowanych usług są: tworzenie stron, pisanie tekstów, pozycjonowanie, kampanie adwords. Na rynku usług reklamowych działamy od kilkunastu lat, nieprzerwanie zbierając wiedzę także doświadczenie, przez co świadczymy nasze świadczenia na dużym poziomie. Zdołamy pochwalić się niezliczonymi sukcesami, co gwarantuje nam nieskończoną też udaną pracę z Nabywcami. Funkcjonujemy na terenie zupełnego państwa, zawsze wykonując kompetentne świadczenia. Zapraszamy na naszą stronę!