Skip to content

Katowice

Australijski prawnik w Polsce

Australijski prawnik w Polsce

Globalizacja otworzyła ciąg możliwości, razem z którymi niegdyś niszowe usługi, jak pomoc prawna w Australii, stały się dzisiaj tematem interesującym coraz to większej ilości Polaków, jacy są w rozmaity sposób powiązani z tym kontynentem i obowiązującym tam prawem właśnie. Bez baczenia na to, z jakiego powodu potrzebny Państwu australijski prawnik w Polsce – odpowiednio się składa, że to właśnie nasza idealna propozycja wzbudziła Państwa zainteresowanie. Prawo australijskie jest nam identycznie odpowiednio legendarne, co lokalne, a na kanwie zdobytej wiedzy i doświadczenia, jeśli chodzi o prawo australijskie pomoc udało się nam zagwarantować już wielu potrzebującym Konsumentom.

Prawo australijskie prawnik, jakiemu wolno zaufać!

Concordia to godny zaufania kontrahent, jeśli chodzi o prawo w Australii. Nasi Radcy Prawni wspólnie z rodzimymi, australijskimi jurystami z Knap Lawyers z siedzibą w stolicy Australii Sydney podejmują się wszystkich spraw, jakich prowadzenie odbywa się na terenie RP, lecz jednocześnie wiąże się z koniecznością zastosowania prawa australijskiego. W pewnych sytuacjach chodzi o prawo spadkowe Australia, czasem o całkowicie inne projekty, lecz jedno jest pewne: jeśli australijski prawnik w Polsce jest tym, czego Państwu potrzeba – pozostajemy do dyspozycji!

Bazę Kancelarii Radców Prawnych „Concordia” tworzą:

 • Monika Pruszyńska
 • Iwona Pruszyńska
 • Marlena Prochowska

To właśnie my sprawujemy pieczę nad tym, żeby nasza idealna Kancelaria faworyzowała się na tle innych, jako ta, dla której pomoc prawna w Australii nie ma sekretów. Opieka prawna naszych Klientów jest zawsze całościowa, a co znacznie więcej pomoc prawna Australia jest dedykowana zarówno konsumentom firmowym, jak i indywidualnym. Słowem, komukolwiek potrzebny jest australijski prawnik w Polsce – może na nas czekać. Do każdego zamówienia podejdziemy z maksymalnie pojedynczym nastawieniem i wraz z naszymi partnerami prawnymi z Australii poprowadzimy każdą sprawę z uwzględnieniem najlepszego interesu obsługiwanego przez nas Kontrahenta.

Prawo australijskie w naszym wykonaniu to również:

 • szybka i efektywna komunikacja,
 • świadczenie wysokiej jakości usług,
 • relacja budowana na wzajemnym zaufaniu,
 • rzetelna wiedza, doświadczenie,
 • skuteczność działania.

Zawsze wychodzimy vis-a-vis potrzebom naszych Klientów, dla jakich sprawna obsługa prawna Australia to w szeregu przypadków temat wysokiej wagi. Co znacznie więcej, dzięki bezustannemu powiększaniu poziomu kompetencji jesteśmy nawet w stanie te oczekiwania pozytywnie przewyższać i zaoferować jakość, która zezwala pewniej patrzeć w idealne zakończenie sprawy – bez względu na to, z jaką australijski prawnik w Polsce będzie musiał się zmierzyć.

Jeden australijski prawnik w Polsce – dużo możliwości!

Zatem bez względu na to, dlaczego prawo australijskie ma dla Państwa znaczenie i co spowodowało, że wypatrują Państwo adwokata, który zna się na tym temacie – Concordia razem ze swoimi współpracownikami z Australii jest gotowa wspomóc. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i opowiedzenia nam o swoich przeszkodach. Prawo australijskie pomoc jest tu, w zasięgu ręki!

Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice

Instalacje fotowoltaiczne Katowice – z jakiego powodu są w Polsce coraz atrakcyjniejsze?

Na globie rośnie rewolucja w dziedzinie zielonej energii, a energia słoneczna zajmuje wiodącą pozycję w całościowych źródłach energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne są bez wątpienia idealną innowacją w wytwarzaniu energii słonecznej. Istnieją niezliczone atuty, jakie niesie ze sobą zastosowana fotowoltaika Katowice oraz inne miasta w Polsce przekonują się o tym coraz bardziej, a my w tym miejscu spróbujemy skupić się na tych najważniejszych.

Fotowoltaika Katowice, Śląsk oraz inne miasta jak Tychy na niej korzystają!

Energia słoneczna jest:

 • bogatym zasobem
 • rozwiązaniem przychylnym dla środowiska
 • jednym z najwydajniejszych źródeł energii

Nasza planeta każdego dnia otrzymuje od Słońca znaczne ilości energii solarnej. W ciągu jednej godziny słońce nadaje starczającą liczbę energii, jaka ma prawo pokryć zużycie energii przez pełną rasę ludzką przez rok oraz na tym właśnie opiera się fotowoltaika Tychy oraz inne lokalne miasta, w związku z tym będąc jedynie drobnym ułamkiem całości, mają do dyspozycji w samej rzeczy bezgraniczny potencjał, gdy ich mieszkańcy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych Katowice.

Jest jednakże coś, o czym wypada nie zapominać – intensywność oraz ilość światła słonecznego różnią się w zależności od pory dnia oraz lokalizacji, w której zastosowana jest fotowoltaika Chorzów może musieć z niej całkiem inaczej korzystać, niż pokrewnej wielkości miasto w Australii lub Afryce. Okoliczności klimatyczne oraz pogodowe oddziałują na dostępność codziennego światła słonecznego, instalacja fotowoltaiczna Katowice cena oraz inne parametry także nabierają w owym czasie trochę innego znaczenia. Niemniej jednak najistotniejsze jest to, że prawidłowo zainstalowane panele słoneczne są w stanie generować energię nawet w chmurne dni.

Fotowoltaika Katowice dotacje oraz warunki szukania dopłat

W związku z tym, co pozostało powiedziane powyżej – nic wątpliwego, że rząd pragnie wspomagać rozstrzygnięcie jakim jest fotowoltaika Opole oraz inne polskie miasta każdego roku otrzymują możliwości korzystać z tego dofinansowania, jakkolwiek po spełnieniu praktycznych wymogów.

Dopłata pochodzi z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz Gospodarki Wodnej, w ramach projektu „Mój Prąd”, jaki obejmuje wyłącznie osoby fizyczne montujące domowy system fotowoltaiczny o rzeczowej mocy. Takie osoby są w stanie liczyć na darowizny nawet do 5000 tysięcy złotych, po spełnieniu pewnych nadzwyczajnych kryteriów.

Warto także zainteresować się możliwością odliczenia ulgi fiskalnej lub opcją łatwiejszego kredytowania na ten zamiar.

Fotowoltaika na Śląsku – gdzie szukać porady?

Również w temacie dotacji, jak oraz zdobywania finansowania są w stanie wspomóc renomowane firmy oferujące panele fotowoltaiczne. Jedną z nich jest Fotovolt – firma której specjalnością jest właśnie nic innego, jak fotowoltaika Częstochowa, Katowice, Warszawa oraz każde inne lokalne miasto jest obszarem jej działania, wskutek tego bez względu na to, w jakim miejscu naszego kraju mieszkasz – możesz się zgłosić właśnie do tej firmy z prośbą o pomoc w pozyskaniu dotacji lub kredytowania na panele fotowoltaiczne, bardzo dobrą z dostępnych opcji zdobywania energii – zarówno pod względem gospodarczym, jak oraz ekologicznym.

Lifting Twarzy Katowice

Lifting Twarzy Katowice

Zabiegi odmładzające twarz z użyciem nici liftingujących z haczykami bądź nici PDO.

W klinikach czy gabinetach Medycyny Estetycznej możemy wykonać niechirurgiczny lifting twarzy. Najczęściej stosowanymi nićmi do liftingu twarzy są nici z haczykami. Nici PDO zakładamy zazwyczaj w większej ilości i ich celem jest podbudowanie szkieletu podskórnego na twarzy.

W Katowicach niechirurgiczny lifting twarzy jest wykonywany w wielu gabinetach i klinikach – ważne: należy pamiętać, że lifting powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, aby zminimalizować maksymalnie ryzyko powikłań pozabiegowych.

Lifting Twarzy Katowice

Zabieg liftingu m.in. na terenie Katowic, ale także całego Śląska to podstawowy zabieg odmładzający twarz po 40 roku życia, jeżeli u danej osoby występują tzw. chomiki. Celem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, uzyskanie tzw. trójkąta młodości twarzy. Przy opadniętych chomikach twarz wygląda na zmęczoną, nieatrakcyjną, wręcz odstraszającą. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.

Niechirurgiczny lifting twarzy jest podstawowym zabiegiem poprawy owalu twarzy. Polega na implantacji podskórnie nitek, których zadaniem jest przesunięcie opadającej skóry na twarzy w pożądane miejsce. Zadaniem nitek PDO jest usztywnienie tego szkieletu. Sam zabieg jednymi czy drugimi nitkami jest zdecydowanie skuteczniejszy niż lifting twarzy przy użyciu HIFU. Efekty zabiegu przy użyciu nitek zauważalne są natychmiast, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.

Lifting twarzy możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu nitek u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.

Polidioksanon to biodegradowalna nić syntetyczna, niepowodująca reakcji alergicznych. Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa zazwyczaj między 6 a 8 miesięcy. Chemicznie polidioksanon to syntetyczne włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. W warunkach in vivo polidioksanon ulega powolnej hydrolizie, tworząc monomery kwasu 2-hydroksy-etoksyoctowego. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę.

Niechirurgiczny lifting twarzy nićmi.

Niechirurgiczny lifting nićmi można stosować wielokrotnie, zazwyczaj w odstępach około 18 miesięcy, można stosować jako wręcz profilaktykę przed chirurgicznym, inwazyjnym liftingiem twarzy, czyli klasyczną operacją. U osób po czterdziestym roku życia zastosowanie nitek jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ poza poprawą owalu twarzy wygładza też zmarszczki. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd nici także są jak najbardziej skuteczne.

Nici umieszczone są na sterylnych igłach i wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły chirurgicznej lub najczęściej kaniuli. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry. Nici Strong, Barb, nici 3D, 4D lub 6D to różne określenia nici posiadających haczyki, które rozłożone są gęsto dookoła niej w jednym, dwóch lub w wielu kierunkach. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Zadaniem haczyków jest uniesienie obwisłej skóry. Nici z haczykami stosuje się zazwyczaj do poprawy wyglądu owalu twarzy, kształtu żuchwy, zniwelowania zmarszczek na czole i skorygowania linii brwi.

Należy jednak brać wszystkie ewentualności pod uwagę i zachować wszelkie środki ostrożności.

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma oferuje usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Prace spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy również bieżący serwis urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Realizujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także robimy własne na życzenie Klienta. Całą ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można obejrzeć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli szukasz miejsca parkingowego w Katowicach, który jest całodobowy i strzeżony , Obiekt Plus to najlepszy możliwy wybór !

Obiekt Plus to parking strzeżony – całodobowy w ścisłym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym otoczeniu nadzorowanego parkingu stoi również dworzec PKP wraz z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony całodobowy rozpoczął działalność w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi umieszczonymi na terenie miasta Katowice. Naszym celem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była ulepszana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu nadzorowanego w Katowicach oraz dla ludzi którzy pracują w centrum miasta.

Dermatolog dziecięcy Katowice

Dermatolog dziecięcy Katowice

Nasze dzieci ze względu na swoją drobność i podatność na alergie bardzo często zapadają na choroby skórne, w tym poważne choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, wszawica, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie poważne choroby jak naczyniaki czy AZS.

Dlatego też zdecydowanie zachęcamy do oferty dobrego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W gabinecie można otrzymać profesjonalną pomoc w zakresie leczenia licznych chorób skóry. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można wykonać liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka – Lekarz dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza do gabinetu.

Kosmetyczka Katowice – manicure, pedicure

Kosmetyczka Katowice - manicure, pedicure

Profesjonalny salon kosmetyczny Bliss w Katowicach zaprasza na zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i regenerujące.

W naszej ofercie:

Pielęgnacja twarzy – klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów salon kosmetyczny BLISS w Katowicach przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Szukasz prezentu dla bliskiej twemu sercu osoby? Przygotowaliśmy wyjątkowy prezent, jaki możesz wręczyć – BON UPOMINKOWY.

Od Ciebie zależy jego wartość.

Okazany w Instytucie Urody Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranej usługi o określonej na nim kwocie. BON UPOMIKOWOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera biznesowego lub pracownika.

BON UPOMIKOWOWY kupisz na miejscu w Salonie kosmetycznym Bliss!

Fryzjer Katowice

Fryzjer Katowice

Zakład fryzjerski Trendy Hair Fashion Katowice kompleksowo zadba o Twoją fryzurę. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie pań, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. W naszej ofercie także modelowanie i farbowanie włosów kobiet i męskie. Przywracamy blask włosom z szybkim efektem.

Fryzura fantazyjna lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

Masz pytania? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do salonu w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 20.00

Sobota: 8.00 – 16.00

Kominki Jarosław Nowak

Kominki Jarosław Nowak

Nowak Kominki to firma z doświadczeniem. Firmę zbudowałem na fundamencie wieloletniego doświadczenia w organizowaniu ciepła domowego ogniska. Mam doświadczenie w projektowaniu i twrzeniu, oszczędnych , akumulacyjnych kominków szamotowych, kominków kaflowych oraz ogrzewania typu HYPOKAUST. Obecnie jestem jedną z pionierskich jednostek kominkowych pod względem próby i ilości tego typu kominków oraz jedną z tych, które postrzegane są na rynku za profesjonalną i poważną jednostkę. W każdą produkcję wkładam moc serca, bo to moja pasja i potężna przyjemność. Oryginalne rozwiązanie, uzdolnienie i wprawa oraz niezawodność i dbałość o każdy element sprawia, że moje realizacje kończą się satysfakcją i zadowoleniem zleceniodawców. Dlatego zdecydowałem utworzyć i reklamować firmę własnym nazwiskiem. Dla ulepszania swojej kompetencji, poszerzania znajomości i poznania nowych technologii stale się ulepszam uczestnicząc w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych, co dokumentuję certyfikatami na stronie www. Każdego dnia określam sobie śmiałe standardy, dbając o jakość, solidność i doskonałość wdrożonych przeze mnie usług. Kooperuję z wieloma renomowanymi partnerami z Polski i z współpracownikami z Europy. Jeżeli wypatrują Państwo zawodowca od kominków, który kompetentnie i z sercem podchodzi do powierzonej profesji to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie www. Na mojej stronie internetowej jest możliwość, także zapoznać się z licznymi reputacjami moich klientów oraz z propozycją kominków, które sprzedaję. Zapraszam serdecznie do współpracy. Stworzę dla Państwa wyjątkowy kominek, który rozgrzeje Państwa willę i podwyższy estetykę Państwa nieruchomości. Jeszcze raz zapraszam – Jarosław Nowak

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Jeżeli chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów inspiracji, a być może również cennych rad wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim udziałem.

Najistotniejszą ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdego trenera. Trenując w Bodyshaping Academy nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Nasza akademia to przede wszystkim praca według najnowocześniejszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych możliwości.

Nasze szkolenia prowadzimy w Krakowie i Katowicach.

Nasza Akademia BSAcademy.pl to inspiracja, determinacja i SUKCES!

Sprawdź także:

Kosmetyczka Katowice – manicure, pedicure, paznokcie