Skip to content

pszczyński

Hurtownia dewocjonaliów – śląskie

Hurtownia dewocjonaliów - śląskie

Osoby religijne wyrażają swe przekonania otaczając się rzeczami materialnymi dotyczącymi ich wiary. Chęć przebywania w otoczeniu ładnych przedmiotów tkwi w każdym człowieku, dlatego artyści przywiązują szczególną uwagę do tej dziedziny życia. Ludzie ci swe potrzeby realizują chodząc do sklepów z dewocjonaliami, wśród których wiele zaopatruje się w hurtowni dewocjonaliów jaka znajduje się w Radostowicach. Z troski o wysoką jakość sprzedawanych artykułów religijnych importuje ona duże ilości ich odmian od swych zagranicznych dostawców. Dewocjonalia jakie wystawione są na sprzedaż to przykładowo ikony, anioły komunijne, figurki świętych, zestawy kolędowe czy różańce. Różnorodność wzorów trafia w gusta osób o rozmaitym poczuciu estetyki. Zapraszamy do kooperacji sklepy z artykułami religijnymi zlokalizowane w Rybniku, Mikołowie lub Tychach. Oferowane są atrakcyjne rabaty.

Studio Prototyp

Studio Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z pasji tworzenia unikatowych projektów, przede wszystkim dostosowanych do potrzeb odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i świetny design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od pewnego czasu zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Realizujemy kompleksowe usługi projektowania i aranżacji wszelkiego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam powierzchnia została odpowiednio i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się zrealizowaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Dzięki naszemu doświadczeniu, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonanego projektu.

Usługi wykonywane przez naszą firmę, wykonujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Działamy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Wycena nieruchomości w Czechowicach

Wycena nieruchomości w Czechowicach

Wycena nieruchomości jest niezbędna za każdym razem wymagane jest precyzyjne określenie wartości konkretnego budynku. Musi jej dokonać certyfikowany rzeczoznawca nieruchomości. W przypadku gdy Państwa nieruchomość – obojętnie czy jest to lokal mieszkalny czy budynek, bądź działka rolna, jest zlokalizowana na terenie Czechowic-Dziedzic to zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy kompetentną i sprawną usługę wyceny w przystępnych cenach. Przeprowadzane przez firmę Megan usługi szacowania mogą być wykorzystywane do ustalenia amortyzacji, określenia ceny przy sprzedaży, jak również ustalaniu zabezpieczenia kredytu w postaci hipoteki na nieruchomości.