Skip to content

Siemianowice Śląskie

Usługi remontowo-budowlane

Usługi remontowo-budowlane

Rem-Sar to nowoczesna firma remontowa ciesząca się zaufaniem Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Specjalnością firmy są usługi remontowo-budowlane , obejmujące pełny zakres prac – począwszy od malowania czy tapetowania ścian, przez układanie glazury, terakoty, paneli, parkietów, kamienia elewacyjnego, aż po montaż sufitów podwieszanych i innych konstrukcji naściennych, a także wykonywanie instalacji elektrycznych, kanalizacyjnych i znacznie więcej.

Współpracując z nami, stawiają Państwo na ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca jest pasją. Każdy remont wykonujemy rzetelnie i starannie, troszcząc się, by spełnić najwyżej postawione oczekiwania Klientów. Obszarem naszej działalności jest cały Śląsk – remonty wykonujemy przede wszystkim w miastach takich jak Katowice i okolicach. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo techniczne, sprawną i terminową realizację każdego zlecenia oraz atrakcyjne warunki finansowe współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty online!

Wolfsystem – Budowa silosów

Wolfsystem - Budowa silosów

Firma Wolfsystem para się budową i projektowaniem najróżniejszych domów i mieszkań . Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym , ale w naszej katalogu usług/produktów wyszukają Państwo też : domki jednorodzinne, ekologiczne, pasywne, budynki specjalistyczne, zbiorniki żelbetonowe, hale, biogazownie, ujeżdżalnie, stajnie, wiaty, silosy i inne . Produkujemy i budujemy z różnorakich materiałów: od betony czy żelbetony przezkonstrukcje stalowe i płytowe aż po drewno . Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec wiedzę praktyczną jest z całą pewnością naszą mocną stroną . Jesteśmy szeroką firmą i konstruujemy zarówno hale ekonomiczne-magazynowe , jak również bardzo nieproste hale produkcyjne włącznie z pomieszczeniami socjalnymi i biurami . Jeśli planujesz budowę jakiejś domów i mieszkań to skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.

Aranżacja wnętrz Śląsk

Aranżacja wnętrz Śląsk

Firma ArtAtu Design jest specjalistyczną firmą, która zajmuje się wykonywaniem projektów wnętrz na specyficzne zlecenie kontrahenta. Każda przygotowana przez studio aranżacja wnętrz jest szczegółowo ustalana z Klientem oraz przygotowywana wyraźnie w jego stylu. W następstwie tego projektowanie wykonywane jest tylko i wyłącznie poprzez kontakt z Klientem oraz gruntowne przebadanie możliwości wystroju wnętrza. Na takiej podstawie przygotowywana jest oferta. Studio Art. Atu Design działa na terenie śląska oraz w okolicznych miejscowościach, tu też ma swoją siedzibę.