Skip to content

Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Solid Car proponuje Państwu najem samochodów osobowych przeróżnych klas. Jeżeli lądujesz na lotnisku w Katowicach i potrzebujesz wynająć samochód to serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Gwarantujemy kompleksową obsługę, niezawodne auta i pełne ubezpieczenie.

Mamy ogromny wybór aut w przeróżnych klasach. Jako nieliczni gwarantujemy dojazd do klienta oraz niesłychanie atrakcyjne rabaty przy dłuższym wynajmie.

Stale rozszerzające się ogromne grono naszych klientów jedynie potwierdza naszą markę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Osobom wylatującym z lotniska w Pyrzowicach na wakacje, w podróż w interesach lub do bliskich chcielibyśmy przedstawić ofertę przechowania samochodu na dozorowanym miejscu parkingowym. „Parking u Madzi” (Pyrzowice) oferuje także przyjazną obsługę, dozorowanie 24 godziny na dobę plac oraz świetne położenie w pobliżu Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Te wszystkie cechy posiada „Parking u Madzi” w Pyrzowicach. Opłata za postój samochodu wlicza również transport do Portu Lotniczego oraz odbiór po przylocie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.parkingumadzi.pl, gdzie znajduje się oferta cenowa „Parkingu u Madzi” w Pyrzowicach, dane kontaktowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca parkingowego, postojowego.

Solid Car – wynajem aut Pyrzowice

Solid Car - wynajem aut Pyrzowice

Solid Car – Wypożyczalnia samochodów zaprasza wszystkich potrzebujących pożyczenia pojazdu do wykorzystania z naszej propozycji. Na swoim placu parkingowym mamy auta, które jedynie wyczekują by świadczyć usługi Państwu. Jako nieliczni gwarantujemy dojazd do użytkownika oraz niezwykle konkurencyjne zniżki przy dłuższym wynajmie.

Jednymi z głównych naszych odbiorców są osoby wypożyczające samochód na lotnisku w Pyrzowicach. Posiadamy fachowy personel, który pomoże wybrać stosowny rodzaj pojazdu.

Zapraszamy do zobaczenie naszej strony internetowej gdzie jest możliwość zarezerwować wynajem samochodu oraz zdobyć większą ilość danych.

PeriParking.pl

PeriParking.pl

W dobie lotnisk i samolotów, coraz częściej uczęszczanych przez sporo osób, potrzeba punktów gdzie turysta będzie mógł spokojnie pozostawić swoje auto. W związku z tym, że lotniska wymagają ogromnego obszaru, są one z reguły oddalone od miast. W takim przypadku, aby dotrzeć na lotnisko i wyjechać w podróż należy do niego dotrzeć zorganizowanym transportem. Można skorzystać z taksówki czy autobusu, ale zwykle ludzie decydują się na własne auta. Właśnie dlatego wybudowany został parking przy lotnisku Pyrzowice . To punkt gdzie turysta bezpiecznie może zostawić swój samochód na czas wyjazdu. Parking Pyrzowice dostępny jest dla wszelkich typów samochodów. Bez znaczenia jest tu czas, na jaki ma zostać auto. Parking lotnisko Katowice zapewnia szereg miejsc parkingowych. Nie warto parkować samochodu w otwartym i niebezpiecznym miejscu. Myśli na temat tego, czy czy z samochodem nic się nie stało, nierzadko potrafią popsuć wczasy. Zadzwoń do nas – warto postawić swoje auto na naszym parking w Pyrzowicach i beztrosko udać się w podróż samolotem.

Parking Pyrzowice

Parking Pyrzowice

Jeśli wylatują Państwo z lotniska Katowice – Pyrzowice na wczasy, podróż służbową lub do bliskich pragnęlibyśmy zaproponować Państwu ofertę przechowania samochodu na bezpiecznym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach zapewnia miłą obsługę, dozorowanie 24h na dobę plac oraz komfortowe położenie w bliskim sąsiedztwie lotniska Katowice – Pyrzowice. To wszystko wyróżnia nasz parking w Pyrzowicach. Cena za miejsce postojowe samochodu wlicza również transport na Terminal oraz odbiór po podróży.