Skip to content

Żory

Usługi księgowe EFEKT – Żory

Usługi księgowe EFEKT - Żory

Masz zamiar założyć własną firmę, jednak przerażają cię formalności i koszty biura rachunkowego?

A może posiadasz już swoje przedsiębiorstwo i współpracujesz z biurem rachunkowym, ale sądzisz, że płacisz zbyt wiele?

Dla nowych przedsiębiorców proponujemy bezpłatną pomoc podczas rejestracji firmy we wszystkich urzędach i podejmiemy się czasochłonnego wypełnienia dokumentów. Na skutek czego nie tylko zaoszczędzisz stresów związanych z wizytą w kilku urzędach, ale również swój bezcenny czas. Co więcej, przez początkowe 3 m-ce zapłacisz za nasze usługi tylko 50 zł netto miesięcznie!

Jeśli natomiast w tym momencie prowadzisz swoją działalność, a koszty jakie opłacasz dotychczasowemu biuru rachunkowemu wydaje się być za wielka, zgłoś się do nas!

Zapewnimy Ci niższą stopę aniżeli do tej pory, a przez początkowy miesiąc możesz nas wypróbować za wyjątkowe 1zł, abyś mógł przekonać się do wysokiej jakości naszych usług !

Hotelkameleon.com

Hotelkameleon.com

Żory to miejscowość położona na wspaniałym południu kraju. Dla osób decydujących się zostać tutaj dłużej, miasto przygotowało wiele ośrodków oraz pensjonatów. Każdy hotel żory to świetna alternatywa noclegowa dla ludzi chcących wypocząć oraz poznać Górny Śląsk. Miasto posiada trakcję kolejową, która łączy Żory z przeróżnymi ważnymi miejscowościami Górnego Śląska. Ludzie przebywający w Żorach mogą swobodnie zwiedzać malowniczą okolicę. Żory to pozornie niezwykle zaciszne miasto. Przyciągają turystów swoją otwartością oraz przyjaznością. Stawiając na pokoje w żorach można mieć pewność, że będą wolne w każdym interesującym nas terminie. Dla osób ubóstwiających ciszą oraz spokój, hotele w Żorach będą świetnym miejscem na odpoczynek. A dla tych, który nie znaleźli dla siebie miejsca w hotelu proponujemy równie piękne miasto czyli. Hotele w rybniku też ujmują swoim stylem oraz gościnnością. Dzięki szerokiemu wyborowi noclegów w Żorach, każdy turysta znajdzie swoje miejsce. Górny Śląsk zachęca wszystkich żądnych przygód turystów.