Skip to content

Giżycko

Czartery mazury

Czartery mazury

Wczasy nad jeziorem – pragniesz pomysłu na wypad z żoną. luknij na czarter jachtów. Z nami będziesz ekstra się bawił. Dostarczymy Ci wielu pomysłów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to idealny pomysł na słoneczne, letnie dni.

Chcesz zapewnić sobie mnóstwo atrakcji na wolne dni to lepiej luknij na czarter mazury. Jachty to jeden z oryginalnych pomysłów na spędzenie wolnych dni poza domem. Czartery jachtów dostarczą Ci wielu atrakcji i mile spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. Wejdź naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę ciekawą wycieczkę na Mazurach – w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czartery Mazury

Czartery Mazury

Mazur Wind prowadzi czarter jachtów. Na jej wyposażeniu są m. in. łodzie FORTUNA 29. Tenkomfortowy, ponad dziewięciometrowy jacht został utworzony dla załogi składającej się z 8 ludzi . FORTUNA 29 jest idealna do bezpiecznego pływania rodzinnego, wymagającego przestrzeni w kokpicie i pod pokładem. Na firmowej witrynie internetowej WWW mazurwind.pl o znajdziesz pełną galerię zdjęć naszych jachtów. W dodatku posiadamy mały pensjonat, znany pod nazwą Rybaczówka.