Skip to content

koniński

Budowa domu

Budowa domu

Zakład Budowlany IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy zakładem o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług budowlanych obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych oraz usługowych, obiekty magazynowe i inne to nasza specjalność. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, oraz pod klucz. Wachlarz realizowanych przez nas prac jest bardzo szeroki: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze firmy bodowlanej do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez całe życie – w związku z tym warto jest postawić na profesjonalizm.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, zyskujecie Państwo pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób solidny, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Generała Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, tel. 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Markowe materace koło od VellaHome

Markowe materace koło od VellaHome

Musisz mieć komfort i wygodę by faktycznie wypocząć. Czy spacerujesz bosymi stopami po miękkim dywanie, czy nakrywasz się ciepłą kołdrą czy też przygotowujesz piknik na kocu, możesz wymagać by wszystko było najwyższej jakości. My właśnie to zapewniamy. Mamy w ofercie puchate koce, wygodne materace Koło i przepiękne dywany. Poza tym mamy także praktyczne ręczniki, gustowne zasłony czy miękkie poduszki. Odwiedź nasz portal internetowy by zadbać o wypoczynek swoich bliskich i swój własny. Wszystko zostanie przywiezione do twojego mieszkania.

Szczęki hamulcowe

Szczęki hamulcowe

Poszukujesz części niezbędnych do renowacji hamulców, zapraszamy do naszego sklepu. Nasza bardzo obszerna oferta obejmuje części hamulcowe do wszystkich modeli aut osobowych i dostawczych, używanych na naszych drogach. Znajdziesz u nas tarcze hamulcowe Audi, zazwyczaj poszukiwane klocki hamulcowe Audi. Naturalnie klocki czy tarcze to nie jedyne podzespoły układu hamulcowego. Nasi konsultanci pomogą w odpowiednim doborze szczęk, przewodów, linek, zestawów naprawczych, oraz wielu wielu innych. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w tej specjalizacji, podparte praktyką. Zapraszamy wszystkich odnawiających hamulce w swoim aucie, pomożemy rozwiązać wiele kłopotów z tym związanych.