Skip to content

Luboń

Lakier samochodowy

Lakier samochodowy

Produkowane poprzez Multichem materiały lakiernicze tworzone są na najnowszej generacji liniach produkcyjnych i są wykonane z maksymalnej gatunku surowców, z myślą o użytkownikach ceniących sobie jakość, niezmienność,prostotę zastosowania i obróbki. Zestawy, naszych powłok i baz daje powłoki zarówno, jednocześnie ochronne jak i ozdobne. Zapewniane przez nas materiały do lakiernictwa występują w dużym wyborze i zapewniają kompleksowe rozwiązania dla wszechstronnie rozumianego przemysłu, w tym w szczególności samochodowego. Naszym zamiarem jest uważne obserwacja potrzeb rynku i rozwijanie go, pozwalając użytkownikom z całego świata paletę coraz szerszej gamy artykułów. Pośród wytwarzanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znajdują się między innymi: lakiery nawierzchniowe, podkłady, utwardzacze, akceleratory, żywice, dodatki uelastyczniające.

Produkcja lakierów samochodowych

Multichem z centralą w Luboniu należy do wiodących przedsiębiorstw w kraju w dziedzinie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania a także fachowe artykuły w sferze motoryzacyjnych remontów i obszernie rozumianej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w ponad 50 państwach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw a także dystrybutorów. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na niezawodny technologiach,metodach,procedurach a także doskonałego gatunku materiałach. Wskutek tego, jak również przy użyciu wyspecjalizowanych linii produkcyjnych, bogato wyposażonego laboratorium a także zespołu fachowców tworzymy artykuły najwyższej gatunku w dużej gamie barw. Wytworzone przez nas lakiery są łatwe w zastosowaniu a także zapewniają optymalne odwzorowanie barw i niezmienne, efektowne tony.

Obok lakierów barwnych w naszej ofercie znajduje się też lakier bezbarwny samochodowy. Ma on parametry gwarantujące świetny rezultat polerowania, jak również doskonały blask. Ponadto jego wielka przezroczystość umożliwia na niemalże doskonałe odwzorowanie przykrytych nim materiałów.

Mieszalniki samochodowe

Całościowym receptą w dziedzinie mieszania lakierów są wprowadzone dzięki Multichem systemy kolorów a także systemy doboru kolorów, zapewniające ekspresowe i bezproblemowe dopasowanie koloru. Tak jak sytuacji technologii opartej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodnej, zawartość systemu to: zestaw kolorantów, program recepturowy, urządzenie do pomiaru masy, a także katalog barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów pozwala na ekspresowe i bezproblemowe dokładne odwzorowanie wymaganej barwy. Prostota naszych systemów doboru koloru zapewnia że każda mieszalnia lakierów samochodowych potrafi użytkować je z sukcesem.

Lakier samochodowy

Potrzeby użytkowników zmuszają dostawców powłok wyrobów o rozległym spektrum zastosowań, sprecyzowanych odcieni, urozmaiconych struktur powierzchni, a także szybkich terminów dostawy. Lakiery przemysłowe Multichem umożliwiają modelowy system lakierów dla wszelkich powierzchni, a także wszelkiego podkładu zapewniający rekordową odporność, ochronę antykorozyjną a także atuty estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u wytwórców urządzeń dla budownictwa, pojazdów użytkowych, wyposażenia produkcyjnego, wytwórców zbiorników, konstrukcji stalowych, dźwigów, transformatorów.

Ubezpieczenia Luboń

Ubezpieczenia Luboń

Rozsądnie rozumujący człowiek powinien być ubezpieczony – gdy jesteśmy młodzi, nie posiadamy rodziny, zapewne nie myślimy o swojej przyszłości. To w zupełności typowe zjawisko wśród znaczącej grupy młodych. Jednakże latka lecą, nareszcie zakładamy familię, mamy jakieś dzieci, generalnie jesteśmy typowymi Nowakami. No i właśnie wtedy ogromnym błędem jest ciągłe deprecjonowanie bardzo dużego znaczenia posiadania ubezpieczenia Poznań! Naturalnie nie ma większego sensu za bardzo straszyć, trzeba patrzeć pozytywnie na własną przyszłość, ale tak czy siak przydałoby się ubezpieczyć!

Zwłaszcza godne zainteresowania są pzu ubezpieczenia – generalnie PZU jest firmą, która wśród Polaków cieszy się wielką estymą. Bardzo dobrze wiemy, że jeśli pragniemy zabezpieczyć własną przyszłość, godny byt swojej rodziny, bez dwóch zdań powinniśmy docenić właśnie PZU. Nie jest powiedziane, iż dosłownie wszystkie oferty ubezpieczycieli są w naszym przypadku OK, ale w żadnym razie nie zapominajmy o nawet tych zagrożeniach, które są dosyć rzadko spotykane, ale jakby nie patrzeć mogą się zdarzyć.

Często Polacy myślą, że koszt ubezpieczenia luboń generalnie będzie sporym comiesięcznym kosztem. Całkowicie mylne myślenie! W większości przypadków ubezpieczenie raczej nie będzie mega znacznym kosztem. Przecież nie ubezpieczamy wielkiego przedsiębiorstwa, a więc ubezpieczenie zdecydowanie nie będzie nienaturalnie drogie. Takie przedsiębiorstwa jak na przykład PZU Poznań mogą zaoferować wiele obniżek, a więc nawet nie można się dłużej zastanawiać. Rządzący Polską pomagają nieubezpieczonym tylko w razie jakichś kataklizmów – powodzenie, itp. Takie są realia.

Fotografia ślubna – Poznań

Fotografia ślubna - Poznań

Wszystko wokół się zmienia i pędzi przed siebie. Nowoczesne rozwiązania wkraczają śmiało w nasze życie a my korzystamy z nich, żeby realizować własne potrzeby. Z najnowszych rozwiązań korzystamy także my, jako fotograf w miasta Poznań. Kiedy bacznie obserwujemy, jak bardzo na przestrzeni nawet kilku lat zmianom ulegała fotografia ślubna w Poznaniu, wiemy jak niezwykle istotne w naszym zawodzie jest, żeby iść z duchem czasu. Kilkanaście lat temu fotografia ślubna sprowadzała się do fotografii robionych w studio. Z czasem fotograf zaczął towarzyszyć Młodej Parze także w trakcie samej ceremonii oraz zabawy weselnej. A dzisiaj? Dzisiaj jest towarzyszem Młodej Pary już w trakcie przygotowań, co równie miło wspomina się po latach. Co proponujemy naszym klientom? W głównej mierze nieszablonowe zdjęcia ślubne w mieście Poznań. Zrobienie zwykłych zdjęć nie wymaga artyzmu. Prawdziwym artyzmem jest zrobienie zdjęć, które podkreślą naturę Państwa Młodych i równocześnie uwiecznią emocje i uczucia, które między nimi tego dnia panują. Dlatego też szczególną częścią naszej oferty są zdjęcia plenerowe. Rozumiejąc jak trudno niekiedy jest naturalnie zachować się przed fotografem, staramy się zawsze zbudować atmosferę, która pozwoli przełamać wszelkie bariery. Jeżeli potrzebny jest Wam dziś profesjonalny fotograf ślubny z Poznania, pragniemy zaproponować właśnie nas samych. Współpraca w trakcie tworzenia zdjęć jeśli chodzi o nas bazuje na zasadach dobrego zachowania. Z pełnym szacunkiem podchodzimy do klienta i dzięki temu udaje nam się uchwycić piękno w nim drzemiące. Efekty naszych sesji można odebrać bądź w wersji tradycyjnej, bądź w formie elektronicznej. Stosowanie różnych technologii pozwala nam tworzyć przeróżne sesje. Dwóch fotografów, dwa odmienne ujęcia tego samego to gwarancja fotografii, które uwiecznią to, co w mijającej chwili jest najpiękniejsze. I to bez wątpienia wyróżnia nasze usługi. Ponadto proponujemy też swoje usługi dla uwiecznienia chwil przy różnych okazjach.

Www.uni-druk.pl

Www.uni-druk.pl

Kiedy chcemy wydrukować nieco większą liczbę kartek, ulotek, broszur, itp., z pewnością powinniśmy skorzystać z usług oferowanych przez drukarnię. A może wirtualna drukarnia poznań jest najlepszym wyjściem? Jeżeli w rachubę wchodzi druk książek, ulotek i reszty, liczyć się musi jakość, ale również korzystna cena. Wiadomo jak to w życiu bywa – chcemy, aby wszystko było OK, ale w żadnym wypadku nie zamierzamy zbyt wiele płacić. Bardzo często właśnie wirtualna drukarnia luboń jest najbardziej odpowiednią opcją.

Aktualne czasy to prawie nieograniczony rozwój nowych dróg przekazu, które jednak nie mają szans do końca nam zastąpić tradycyjnych metod rozpowszechniania informacji. Nieustannie zainteresowaniem cieszą się ulotki, foldery marketingowe i książki, których wydrukowanie proponują liczne drukarnie. Papierowe medium silnie opiera się Internetowi i innowacyjnym wynalazkom, które bez ustanku próbują strącić je z podium, a najlepiej kompletnie wyeliminować, jednakże wydaje się to niemożliwe.

System nawadniania Poznań

System nawadniania Poznań

Marzysz o pięknym i zadbanym ogrodzie? Interesuje Cię unikalne oświetlenie ogrodów? Zapoznaj się z naszą korzystną ofertą – szybko zauważysz pożądane efekty. Proponujemy Państwu systemy automatycznego nawadniania, które włączane w należytym czasie, dozują pożądaną ilość wody poszczególnym roślinom będącym w ogrodzie. Istotną zaletą tego systemu jest także to, że jest on praktycznie niewidoczny. Tego rodzaju system to po pierwsze okazja do zaoszczędzenia sporej ilości Twojego czasu, pracy, a także pieniędzy. Zainwestuj w systemy automatycznego nawadniania, postaw na unikalne oświetlenie ogrodowe i ciesz się niezwykłym otoczeniem Twojego domu. Prezentujemy także profesjonalne hydrofory do stabilizacji ciśnienia w instalacji wodnej.

Luksusowy hotel i restauracja

Luksusowy hotel i restauracja

Poszukujesz rewelacyjnie zlokalizowanego hotelu, w którym mógłbyś zorganizować konferencję na przyzwoitym poziomie? Zerknij na propozycję hotelu Max Hotel Poznań, reklamującego się w prasie za pomocą ogłoszenia, o treści „hotel w Wielkopolsce”! Pensjonat oferuje rewelacyjnie wyposażoną salę konferencyjno-bankietową, gdzie z łatwością zorganizujesz konferencję. Pensjonat udostępnia także serwującą doskonałe posiłki restaurację, w której możesz zamówić dla swoich biznesowych współpracowników apetyczny obiad. Jeśli nie jesteś przekonany do oferty hotelu Max Hotel Poznań, zerknij, co piszą o tym hotelu klienci: wpisz w komputer sformułowanie „Max Hotel Poznań opinie” i przekonaj się, że pensjonat Max Hotel Poznań zaoferuje Ci wyjątkowo luksusową salę.

ABC rolnictwa – przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

ABC rolnictwa - przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

Portal ABC rolnictwa zajmuje się sprzedażą cenionych przez Klientów urządzeń dla branży rolniczej. Sprzedajemy niezawodne przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Współpracujemy bezpośrednio z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze ceny są wysoce konkurencyjne. Oprócz dostawy przystawek gwarantujemy także najwyższej jakości obsługę serwisową.

Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Przystawka stanowi niezbędne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na znaczną redukcję strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Pozwala dokonywać zbioru w optymalnym momencie, chronić przed stratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbiorów sięgają rzędu ok. 350kg/ha, minimalizują się koszty, związane z eksploatacją sprzętu i czasem pracy.

Przystawka do rzepaku do kombajnów BIZON Z056 / Z058 Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnów zbożowych marki BIZON Z056 / Z058.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Specjalna konstrukcja gwarantuje, że koszony i zbierany materiał nie będzie się zsuwał z płaszczyzny przystawki nawet przy zjeżdżaniu z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia zapewniają doskonałą współpracę z przystawką. Możliwe jest stosowanie jednej kosy bocznej, jednak zalecamy stosowanie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych oferuje elastyczne operowanie kombajnem oraz precyzyjny zbiór nasion nawet na terenach o dużych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Przystawka do rzepaku do kombajnów HAGO Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, dedykowana jest do wszystkich rodzajów kombajnów zachodnich marek, np. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Przystawka montowana jest do hedera kombajnu. Szerokość stołu oraz mechanizmy napędzające kosy boczne wykonywane są za każdym razem do określonego modelu kombajnu. Kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia zapewniają doskonałą współpracę z przystawką.Dzięki zastosowaniu dwóch kos bocznych możliwe jest precyzyjne zbieranie nasion nawet na terenach o dużych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich utrudnień, jak np. słupy energetyczne.Proponujemy zastosowanie następujących typów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosy boczne elektryczna ZIEGLER są bardzo istotnym uzupełnieniem stołu do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po lewej i prawej stronie stołu w celu uzyskania równego przycięcia łanu w trakcie koszenia.Napęd stanowi silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch transmituje pasek zębaty o dopracowanym profilu, idealnie przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza gwarantują perfekcyjne koszenie, a szybkość i dokładność cięcia minimalizuje ilość ubytków. Noże tnące posadowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału pozwala na możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez potrzeby stosowania dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w idealnie dobranym tempie. Specjalnie dobrane osłony chronią ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.

PrezentBox – Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

PrezentBox - Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

Witam – trafiłeś idealnie. Prezentbox to odpowiednie miejsce na małe i duże zakupy. W naszym sklepie kupisz najlepszy prezent na imieniny, parapetówkę, dzień babci, prezenty ślubne czy prezenty do domu. Nasza oferta z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz to najbardziej uznane europejskie i światowe marki zgromadzone w jednym miejscu w sklepie Prezentbox. W ofercie odszukasz zaparzacz do herbaty i kawy, szklanki, kubki. filiżanki do kawy i espresso, akcesoria łazienkowe np: wieszaki na ręczniki, akcesoria do wina np zestawy do wina, karafki do wody i wina. Ogromny wybór porcelany białej i zdobionej, zarówno porcelana na sztuki ale też w gotowych serwisach obiadowych i do herbaty. Dostępne są również bardziej ekskluzywne prezenty np zegary ścienne, biokominki komplety garnków, naczynia do zapiekania. Zapraszamy do odwiedzin w naszym Centrum Prezentów – tam wybierzesz poza wspomnianymi prezentami ślubnymi czy do domu także prezenty dla niego, dla niej, dla Kibica, dla dziewczynki ….. – ponad 4000 extra i niepowtarzalnych propozycji na prezent.