Skip to content

Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

Ratownictwo Górnicze - System komunikacji bezprzewodowej Resys

System Resys, który pozostał zaprojektowany oraz skonstruowany przez firmę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje szansę radiowej łączności pomiędzy ratownikami (system używa technologii full duplex, która używana jest też w telekomunikacji – oznacza to, że Resys pozwala na jednoczesną komunikację w obie strony). W dodatku Resys pozwala na sprawdzanie funkcji życiowych oraz namierzanie pojedynczych odbiorników. Resys jest własnego rodzaju centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w ciężkich warunkach w jakich głównie jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie jedynie ratownicy górniczy, niemniej jednak również sami górnicy – kopalnie z przyjemnością inwestują w tego typu komunikację, jaka nie ogranicza górników, równocześnie dając im wygodne, efektywne oraz nowoczesne narzędzie do komunikacji – zarówno w trakcie codziennej pracy, intensyfikując tym samym efektywność oraz wydajność górników, jak też w trakcie wypadków czy sytuacji kryzysowych, kiedy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to aktualnie jeden z najbardziej nowatorskich systemów dedykowanych wspierających ratownictwo górnicze w ciężkich warunkach – potwierdzają to liczne certyfikaty a również nagrody, które pozostały przyznane dla przedsiębiorstwa 2RHP.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszej firmy www.2rhp.pl gdzie przybliżamy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.279656, Długość geograficzna: 18.892866000000026

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 26.10.2018 05:11:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz