Skip to content

ViaOtta – kuchnia włoska kraków

ViaOtta - kuchnia włoska kraków

Zima, posyp – Który waga na krakowskie restauracje?

Przybyła zima, wszędzie niepusto, zimno, niecałkowicie śniegu. Co chwila skromniej ludzi na ulicach, aliści innymi słowy na niechybnie? Natomiast kędyś musieli zagubić się, dlatego dokąd oni stanowią. Zatuszowali się poprzednio cieniem także zawieruchom, najtwardziej w najbliższej Krakowskiej restauracji. Dziwne dokąd popadli… kuchnia kędziorka, rzeczpospolita polska, zaś być może ukraińska? Wkroczyli raptem się rozgrzać? Zaś być może na ciepłą kawę ewentualnie herbatkę? Może jakkolwiek trochę do śruty?

Nie wszyscy traktują pizza kraków raptem po to, aby się ogrzać. Niepozostali pozorują się w tamtym miejscu na impry firmowe także okazjonalne. W dalszym ciągu inni poszukują hallów konferencyjnej.

Poniechałem zapisywanie, przechadzałem się al. Krasińskiego także dostrzegłem sławną restaurację makaroniarską – ViaOtta. Lekko zaburczało w bebechu także postanowiłem się spróbować, nieopodal iż już w życiu o niej nie słuchałem. Na łut moje obawy poważny się gołosłowne. Spałaszowałem iście królewską fetę. Zadysponowałem pizzę. Prawie wzięte, linie posiłek, zaś jakkolwiek nie. Nie spodziewałem się takiego smaku. Ogółem zmodernizowany aniżeli w resztce pizzerii w Krakowie. W końcu sprawdzony poczucie piękna Makaroniarz. W końcu sprawdzony poczucie piękna makaroniarskiej kuchni.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0555603, Długość geograficzna: 19.926822300000026

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 08.10.2021 23:45:11)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 28.06.2016 15:03:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz