Skip to content

mielecki

Wypożycz samochód w Mielcu

Czasami zdarzają się nam nieoczekiwane sytuacje i w znacznej większości takich przypadków są to negatywne sytuacje. My jesteśmy od tego, żeby z nieoczekiwanych sytuacji związanych z awarią samochodu wychodzić jak najłagodniej. Firma COMO24 organizuje pomoc w zakresie formalności oraz wyceny szkód przez rzeczoznawców i kosztorysantów ubezpieczeniowych. Pomaga aktywnie w likwidacji szkód i oferuje niezawodne samochody zastępcze. Jesteśmy jedyną tego typu firmą w regionie dlatego też chcemy dotrzeć do jak największego grona klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Każdego dnia po drogach przemiesza się mnóstwo dóbr. Wybierz niezawodny przewóz lądowy – ciężarowy. Dlaczego? Rzeczywistość jest prosta : jesteśmy w stanie. MaxTrans to ogromna wiedza. A wyjątkowe idee są z nami kilkunastu lat i zawsze zajmowaliśmy się transportem międzynarodowym. Pragniemy zaoferować Państwu transport międzynarodowy po państwach Europy jak : Austria, Węgry, oraz Ukraina. Przedstawiamy potężną obsadę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł być przewożony szybko i bezpiecznie dlatego też oferujemy nowoczesną łączność GSM a także lokalizację GPS. Nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO 3 oraz EURO5 więc szanujemy standardy. A także oferujemy spedycję zagraniczną i regionalną, to dobra opcja opierająca się na latach doświadczeń. Sprawdź szybkość, Zaaufaj nam! Polecamy – oferujemy wyjątkowe usługi z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego towarów. W ofercie ponadto: wynajem samochodów.

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Rzetelna Regeneracja turbin, która wykonywana jest szczególnie skrupulatnie. Przede wszystkim robimy różne regeneracje ale także oferujemy zamianę turbosprężarek. Jeśli masz dośc obecnych napraw konkurencji – nie wachaj się, przyjdź do nas. Nabyliśmy już duże doświadczenie z zakresu napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Zero kompromisów, dlatego że jest to strata naszych i Państwa pieniążków, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawę.

Zapamiętaj nasze dane – Regeneracja turbin, Mielec, Podkarpacie. Najprawdopodobniej to twoja jedyna tak dobrze zrobiona fachowa usługa.

Transport międzynarodowy

Profesjonalne usługi z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego towarów. Oferujemy przede wszystkim transport międzynarodowy po takich krajach europejskich jak :

Niemcy, Bułgaria, Macedonia, transport Grecja oraz Czechy i Niemcy. Jesteśmy firmą pokoleniową i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie. Posiadamy potężną flotę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł przemieszczać się bezpiecznie dlatego też mamy stałą łączność GSM oraz lokalizację GPS.

Ponadto oferujemy spedycję międzynarodową i krajową, jest to fachowa usługa oparta na wiedzy transportowej. Postaw na jakość, postaw na IMPET.